Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Rácz Zsófia megfordíthatja a...

Rácz Zsófia megfordíthatja a trendet a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Kineveztek egy csomó fiatal hölgyet a Fideszben különböző vezető, főleg kommunikációs posztra. Ott van pl a bájos Szentmihályi Alexandra és a csúcsdísz Rácz Zsófi. A fiatalok körében tartott komminkációban az ellenzék volt eddig nagyon erős. Gondolok itt Gyurcsány youtube videoira, Vona, Hadházy FB blogjaira. A jobboldal elég későn ébredt rá arra, hogy ezeken a felületek lehet csak elérni a fiatalokat


Vajon a frissen kinevezett Zsófi meg tudja fordítani a fiatalok körében az elliberalizálódási trendet ? Figyelem felkeltéssel el tudja indítani őket a jó úton? [link]


2020. ápr. 30. 12:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
A fiatalok, veled ellentétben, még tudnak gondolkodni.
2020. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

# 3/ Szerintem pont a fiatalok rühellik ezeket a legjobban,akiket leírtál."


Írtam is, hogy a fiatalok körében nyomul leginkább a liberális agymosoda, nem csoda hogy megutáltatták velük a jobboldali eszméket. Pont ezért kellene megfordítani a tendenciát olyan módszerekkel, amilyet a liberálisok használnak. Fiatal csajokkal...


# 8 Hát, öreg, több IQ-juk van, mint neked. Hadházy fideszes volt, Vona is inkább harcostársuk"


Ne sértegess. Nem vagyok hülye! A két jómadár olyan messze van az I.Q-tól, mint Makó Jeruzsálemtől.


Nem hiszem, hogy nekik lenne ilyenjük

[link]

2020. ápr. 30. 14:00
 13/31 A kérdező kommentje:

# 11/12 A fiatalok, veled ellentétben, még tudnak gondolkodni."


Akkor nem lennének liberálisok. 😂

2020. ápr. 30. 14:00
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
Az agymosoda leginkább nálad működik...
2020. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom. Ha xart árulsz, kenheted bármivel, kelletheted bárkivel...
2020. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, mit ne mondjak, azért van egy stílusod, hogy lehülyéznek, és kapásból belinkeled egy IQ teszt eredményét. Ez tetszik. Olyannyira, hogy ezt átveszem tőled engedelmeddel :D
2020. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%

Ez a fiatalokért felelős államtitkár teljes csöndben végignézte ahogy megborul az egész oktatási rendszer, és a kormány össze-vissza beszél az érettségiről, aztán nagy kegyesen felolvasott pár kérdést két héttel az érettségi előtt az államtitkárnak amit fiataloktól kapott.


Ez aztán felelős segítség!

2020. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

"...elliberalizálódási trendet"


Grat, fideszes propagandistaként nem néztem ki belőled, hogy ilyen szavakat képes vagy leírni... :DDDDDDDD

2020. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
84%

De nézzük a kérdést is hogy lehetne hiteles képviselőt szerezni a fiataloknak: pont nem úgy ahogy Zsófival tették és ez nem a személye ellen szóló kritika. Biztosan okos és elhivatott lány de a kinevezésének módja teljes mértékben tönkreteszi a posztját. Ahhoz hogy egy csoport úgy érezze, hogy képviselve van, HITELES képviselő kell neki, akiről úgy érzik hogy átlátja a problémáikat, elérhető, közülük jött. Rzs nem ilyen a fiataloknak.


1) Egy átlagos, albérletárakkal, munkakereséssel, bizonytalan jövővel és változó munkaerőpiaccal szembenéző diáknak egy haveri körből jövő, kőgazdag, ismeretség lévén 0 karrier után egy zsíros pozícióra kinevezett valaki konkrétan pont az ellentéte. Én jobb helyzetben vagyok mint egy átlag diák de így sem érzem azt hogy bármit tudna az én nehézségeimről aki ilyen burokban nevelkedett.


2) A hitelességhez a választás szabadsága is szükséges. Olyan személyt akarok hogy képviselje az érdeim, akit erre alkalmasnak tartok. Miközben egy HÖK-ös helyért is kőkeményen kampányolni kell, ezt a lány bárki megkérdezése nélkül benyomták ebbe a posztba hogy tessék, örüljetek neki, ezt kaptátok, ha nem tetszik akkor pá. Miért nem lehetett olyan jelölteket keresni akik valóban az átlagos magyar fiatalok köréből jöttek, de az inspirációjuk és terveik révén tudnak maguknak valós támogatást szervezni, majd őket megszavaztatni?


3) A hitelességhez kell a kompetenciaérzés is. Én és az ismerőseim kőkeményen megküzdöttek a diákmunkás állásaikért, első munkahelyeik szerény fizetésért is. Vagy ott van anyám, aki 20 éve dolgozik a közigazgatásban diplomákkal és a középvezetésig jutott, erre Rácz Zsófiának még a diplomát sem kellett letenni és a kezébe kapta zsíros állást, magasabbat mint anyám 2nka után. Ezt pont azt sikerült üzenni hogy kidobhatsz az ablakon több évtizednyi munkát is mert úgyis lesz valaki aki közelebb van a tűzhöz és ő kapja a jutalmat.

2020. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%
*mint anyám 2 évtized munka után
2020. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!