Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Political Capital Int....

A Political Capital Int. Elismerte, hogy a FIDESZ sokkal jobb az össz. Ellenzéknél?

Figyelt kérdés

Az atv-én ma mondta a műsorv. hogy volt egy közvélemény kutatás vagy másfajta kutatómunka eredménye, hogy az Orbán kormányt nem lehet demokratikusan leváltani. Ezzel elismerték, hogy a demokratikus választásokon a polgárok mindig a Fideszt fogják megszavazni. Annyira magyarellenes az ellenzék /gondolok pl a Szabó-féle parlamenti felszólalásra a határontúliakról/ hogy nem fogják megszavazni őket, akármilyen összetételben MIX-ben állnak levesbe?


Nagyon régóta várja az ellenzék, hogy egy válság jöjjön, hogy elsöpőrje a kormányt, annyira ötlettelenek. Semmi sem jött be nekik ezzel kapcsolatban sem. Jól kezelte Orbán a válságot ; 500 Ft-ot adtak az ápolóknak, adócsökkentések, tartozási moratórium. Az egészsgügy sem omlott össze, nagyon kevesen haltak meg, alig van fertőzött is a korházakban. Az operatív törzs is uralja a helyzetet az országban. Viszont pont a Főpolgármesterék azok, akik hazudoznak folyton. GálJ. Zoltán leveleiről meg az orvosokról, akik még most sincsenek az idősek otthonában.


Tisztán látszik, hogy semmi sem jött be az ellenzéknek. Milyen politikát fognak ezen kudarc után folytatni?


2020. ápr. 26. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Amellett, hogy a kérdésed elég provokatív, nyilván szándékosan, és tele is van tévedésekkel (pl. 500Ft az ápolóknak -ez a valóságban bruttó 500 ezer és minden egészségügyi dolgozónak) megint egy frankón leírod, hogy ez meg az volt a járvány alatt...ami az elején jár! Tehát még a drágalátos Fidesz szerint is csak ezután jön a tetőzés, de te már elkönyvelted, hogy fájn minden oké, Viktorka félkézzel megvédte a "zembereket" a vírustól.
2020. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sörpocak ***** válasza:
34%

"Viszont pont a Főpolgármesterék azok, akik hazudoznak folyton. GálJ. Zoltán leveleiről meg az orvosokról, akik még most sincsenek az idősek otthonában."


Miután több vizsgálat is eredménytelenül zárt, elég gyanús rá a gyanú, hogy egy kormánybiztos miatt fertőződtek meg az idősek otthonában és még legalább egy tucat (állami fenntartású) intézményben is megjelent a vírus, annyira nem büszkélkednék a helyedben. Arról nem is beszélve, hogy hány egészségügyi dolgozó is van a fertőzöttek között.


Az ellenzékiek hatékonytalan, kudarcos politikát folytatnak sokszor, de elhiheted, a te féltájékozott és kontraproduktív fajtád sem épp az ország felemelkedését szolgálja.

2020. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

"Jól kezelte Orbán a válságot ; 500 Ft-ot adtak az ápolóknak,"


Az Mszp javaslatàra.

2020. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Most nincsen járulék, mert elengedték ne feledkezz meg róla. A bruttó az nettó is?


Nem tudom milyen tévedés van ebben. Az atv-én hallottam nem olvastam utána. Pont ezért kérdeztem rá, mert tudom hogy azon a csatornán sokat hazudoznak. Mi az igazság a kutatással kapcsolatba?

2020. ápr. 26. 19:07
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Az ellenzék már az újabb gigatüntit szervezi,félhet a fidesz.😄😄😄😄😄


Link: [link]

2020. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is hülyeség, amit kérdezel.
2020. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
5# VALAKI!!! Aki majd arra jár, vágja már pofán a Hadházy- t helyettem, de rendesen!!😂😂😂
2020. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

"Most nincsen járulék, mert elengedték ne feledkezz meg róla. A bruttó az nettó"


Erről linkelnél egy hírt, mert én nem találom.

2020. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha jó lenne a Fidesz, akkor azt éreznék az emberek s nem közvélemény kutatásokkal kellene bizonygatni, hogy milyen jó a Fidesz ;D
2020. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

#9 ha nem lenne jó a Fidesz akkor 8 év után nem kapott volna egymagában több szavazatot mint az összes többi ellenzéki párt aki bejutott a parlamentbe.


Nem mondom sokszor jó kormányok is vesztenek el választásokat de ha csak fele olyan rossz lenne a jelenlegi rendszer mint ami az ellenzéki médiából folyik és csak fele olyan jó lenne az ellenzék mint amilyennek hiszik magukat már rég leváltották volna a Fideszt.

2020. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!