Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hodász András atya miért...

Hodász András atya miért kampányol a kommunistáknak, miért lett liberális?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy úgy gondolja, és ki is mondja, hogy a magát kereszténynek nevező kormány távolról sem keresztény eszméket követ, attól kommunista? Jó lenne már kinőni ezt a suttyó szektás logikát, hogy aki nem ért velem egyet, az mind egy homogén másik táborba sorolható.
2020. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Nézd, én az olyan juhászt, aki farkasokat engedne a nyájába, nem nagyon neveznék juhásznak. Inkább egy idióta balféknek, aki rózsaszín ködben él, nem a valóságban.


A felebaráti szeretetnek nem csak az idegenek felé kellene megnyivánulnia, hanem a saját nyája felé is.

2020. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Attól lenne liberális,hogy nem a sok keresztény társához hasonló bigott vallásosság, beszükült látókör jellemzi? Hát szerintem egyérteműen kijelenthetjük hogy a drága kormányunknak pont nincs semmi köze a valláshoz, ez is inkább afféle propaganda, hogy minél több vallásos ámde csőlátású,tájékozatlan embert nyerjenek meg maguknak. Egyébként én is keresztény vagyok, és voltam is már Hodász András egyik előadásán.
2020. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Az Egyház minden támogatást megkap a Kormánytól! Szánalmas és elkeserítő, hogy egy katolikus pap az istentelen erőket támogatja!


Nem szabad elfelejteni 2006-ban hány ember szemét lövette ki a Gyurcsány kormány!


Bajnai szakértő kormányzása alatt hányan lettek öngyilkosok a liba ügyek miatt.


Bajnaiék és Gyurcsány több hitelt vett fel mind a Kádár rendszer pénzügyi vezetői!


Hodász atya eltévelyedett!

2020. febr. 23. 21:34
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt a Kari Gerit támogatja Hodász atya aki 5 főpolgármestert nevezett ki és Zuglóban nemkívánatos személy volt! Szemben Tarlóssal aki felviragoztatta a fővárost!
2020. febr. 23. 21:47
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
#4! "Nem szabad elfelejteni 2006-ban hány ember szemét lövette ki a Gyurcsány kormány!" No ebben nagyon igazad van! Akkor most itt kiirnád, hogy te hány szemkilövést nem felejtesz el??? (Ha lehet az "áldozatok" nevét is ird meg!!!!!)
2020. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 4-5, hogy okulhassunk, írj konkrétumokat!

Hány ember szemét lövette ki Gyurcsány 2006-ban?

2009-ben hányan lettek öngyilkosok a liba ügyek miatt?

Konkrétan mennyi hitelt vettek fel, és mennyit vettünk fel azóta?

Név szerint ki az az öt főpolgármester, akit Karácsony kinevezett?

2020. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kérdezzék meg dr. Morvay Krisztina jogászt, ő képviselte a 2006-ban károsultakat!

A libás ügyről egy kis írás:

[link]

2020. febr. 24. 17:42
 9/18 A kérdező kommentje:
2020. febr. 24. 17:58
 10/18 A kérdező kommentje:
2020. febr. 24. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!