Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az atomjaira vert ellenzék...

Az atomjaira vert ellenzék maradványai Jobbik, LMP, MSZP, Puzsér, Hont András, miért Gyurcsányékra mutogatnak a saját sikertelenségük miatt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Ezt a fene se érti.,. Talán azért, mert átvették a böszme által fémjelzett, gyalázkodó, mocskolódó stílust.... De nekik nemcsak azért nem állt jól, mert többet vártak ettől a szavazók, hanem lmp, jobbik pártszaksdás... Mszp? 1%-os párttól importál miniszterelnök- és főpolgármester jelöltet?

Ami böszmének sikert jelent, az nem biztos, hogy nekik is.

2019. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

kiskakukk! A böszme pont nem az a hárítgatós fajta!


Ha elqr valamit, elismeri hogy ő volt a balfax!

2019. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

#2

Én még sehol nem hallottam, hogy nyilvánosan elismerte volna az ország tönkretételében a saját felelősségét.

Még az öszödi beszédben is a többieket cseszi le.

2019. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Engem Jobbikosként nagyon irritál, hogy sokanGyurcsanyban látják a megfelelő személyt Orbán leváltására. Nem mintha Jakab jó lenne, de egy szélkakast szívesebben látnék az ország élén mint fletót. Az európai egyesült államok se egy jó út...
2019. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

#2, #3-nak:


Legalább olvasni tanultál volna meg! Vagy a szöveg-értés nem megy?


Bár szerintem a legvalószínűbb, hogy azt sem tudod hogy mit beszélsz, csak jó fideszes módjára Gyurcsányozol.


Idézet az öszödi beszédből:


"Nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elkúrTUK. Nem kicsit, nagyon. Európában ilyen böszmeséget még ország nem csinált, mint amit mi csináltUNK. Meg lehet magyarázni. Nyilvánvalóan végighazudTUK az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondUNK, az nem igaz."

.

..

"És közben egyébként nem csinálTUNK semmit négy évig."

.

..

" Ha el kell számolni az országnak, hogy mit csináltUNK négy év alatt, akkor mit mondUNK? "

2019. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

#5

Egy DK-stól nem számítottam soha erős szellemi tőkére, de hallod, amit te produkálsz, az még ennek is az alja!

Ezt írtam:

" Én még sehol nem hallottam, hogy nyilvánosan elismerte volna az ország tönkretételében a saját felelősségét"

Tudod a varászszó a NYILVÁNOSAN!

Az öszödi beszéd nem a nyilvánosságnak szólt, hanem a tagoknak és még a hazugságon belül is hazugság volt!

A saját felelőssége áthárítása a gipszjakabokra.

Hiába "-TUNK"- ozgatsz itt, a beszéd így lett volna korrekt (de ti ezt a szót nem ismeritek)


"Nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elkúrTAM, Nem kicsit, nagyon. Európában ilyen böszmeséget még ország nem csinált, mint amit én csinálTAM. Meg lehet magyarázni. Nyilvánvalóan végighazudTAM az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondTAM, az nem igaz.

És közben egyébként nem csinálTAM semmit négy évig.

Ha el kell számolni az országnak, hogy mit csinálTAM négy év alatt, akkor mit mondJAK? "


Mert nem a gipszjakabok kúrták el, azok csak követték az utasításait és nem a gipszjakabok hazudoztak, hanem ő!


Veled ellentétben ő pontosan tisztában van az összes bűnével, amiért egy izgágább országban már elnyelte volna a süllyesztő, ezért is tolta most maga elé azt a tehenet, miközben belapátolta az ellenzéket.


Innentől kezdve nem érdekel, hogy mit taknyolsz ide, nem vitatkozom dk-al.

2019. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Alex Fly ***** válasza:
21%
@6: csak nem vagy fideszes? Mert akkor érthető, hogy miért csak egyszemélyi uralomban tudsz gondolkodni mind párt- mind állami szinten. Az eszedbe sem jutb hogy vanb ahol nem egy ember dönt mindenről, mint aki élet és halál ura...
2019. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

#7

Ha esetleg elolvastad volna a dialógusom előzményét (2.válaszoló) amiből indult a történet, akkor most te sem beszélnél marhaságokat! (Vagy mégis? Ki tudja!:)

2019. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

#5, #6-nak:


Jól elmondod a magadét, qrva okosnak és magabiztosnak hiszed magad, majd egy egyoldalú eszmecsere után kijelented:


"nem érdekel, hogy mit taknyolsz ide, NEM VITATKOZOM dk-al.


Ennél röhejesebbet régen hallottam! Megcsinálod, majd nagyképűen közlöd hogy te nem csinálod azt, amit csinálsz?


Orvos mikor látott utóljára?

2019. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

#9

Pedig megfogadtam, de annyira hülye vagy, hogy nem bírom megállni, hogy ne tömjelek ki! :D


Nem azt írtam, hogy:

" nem érdekel, hogy mit taknyolsz ide, nem vitatkozom dk-sal."


Hanem EZT írtam:

"Innentől kezdve nem érdekel, hogy mit taknyolsz ide, nem vitatkozom dk-sal."


Nyilván nem véletlen, hogy lemaradt az "Innentől kezdve..." mert ha a valós dolgot másoltad volna ide, akkor nem lenne értelme a hablatyodnak.

Arról már szót sem ejtek, hogy a véretekben van a tények ferdítése, de hát fejétől bűzlik a hal!:D

2019. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!