Mostantól az összes ellenzéki pártnak be kell hódólnia Gyurcsány Ferencnek, és ha bármit akarnak max a DK koalíciós partnerei lehetnek?
A 2018-as érvényes szavazatszám kb 40%-ának a 14%-át kapta a DK.
Lehet matekozni az erőviszonyokat illetően!
Eddig Orbán úgy manipulálta az eredményeket, hogy a legerősebb tűnjön a leggyengébbnek, és fordítva is. Ehhez persze kellett a gyengék asszisztálása is.
Az EU-s választások tisztaságát viszont nem merte megkérdőjelezhetővé tenni, mert akkor azt az EU ellenőrizte volna!
A mostani eredmények segítségével benézhetünk Orbán "kulisszája" mögé!
#2, #3-nak:
"Gyucsány nyilván ebbe az irányba próbálja őket kényszeríteni,"
Nem fogja. Az erőviszonyok fogják őket kényszeríteni.
Gyurcsányt már jópárszor próbálta az ellenzék különböző irányokba kényszeríteni, mindig sikertelenül, mivel Gyurcsány hű maradt a DK-hoz és annak elveihez! Lássuk, mennyire lesznek gerincesek az eddigi zsarolók!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!