Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Ti Családotokat is zaklatja...

A Ti Családotokat is zaklatja a fidesz, hogy menjetek szavazni vasárnap?

Figyelt kérdés
Személyesen és telefonon is.
2019. máj. 22. 03:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem, minket nagyanyám zaklat, meg még két fideszes ismerős.
2019. máj. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem, mi nem vagyunk rajta szerintem a kubatov-listan. Soha nem küldtünk vissza semmit nekik és alàìrni sem írtunk.

A számukra bizonytalan szavazókat zaklatjàk ilyenkor az utolsó héten már.

2019. máj. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Engem már nemzaklat az a két volt barátom akik vér fideszesek mert vérig sértettem őket mikor aztmondtam orbán viktorról hogy egy pitiáner tolvaj csaló, egy kolonc magyarország nyakán.

Én csak az igazat mondtam el, ha ezért megsértődtek és nemakarnak velem barátkozni akkor énsem akarok velük. hallotam ehhez hasonlót családokról is.

Na így rombolja az agyakat orbán, a sunyi aknamunkájával.

2019. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ellenzéki család vagyunk, minket békén hagy.
2019. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

De szerintem nagyon alap kellene, hogy legyen.

Mindegy, kire szavaz az ember, de aki rendszeresen nem megy el szavazni, az nem is érdemli meg ezt a JOGOT.

2019. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%

#5"Mindegy, kire szavaz az ember, de aki rendszeresen nem megy el szavazni, az nem is érdemli meg ezt a JOGOT."


A legtöbb ember azért nem megy el szavazni mert tök mindegy kire szavaz orbán meg oldja csalássla hogy a Fidesz nyerjen.

2019. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
36%
Csalással*
2019. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-nak: szerintem meg akkor is elvi kérdés, hogy az ember húzza már el a belét szavazni, akkor is, ha végül az eredmény tükrében nem számít a szavazata. (Én is sokszor járok úgy, de akkor is elmegyek.)
2019. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem szavaz, az olyan, mintha nem érdekelné mi történik körülötte, azaz igénytelen a mindennapok történéseire. Erre nincs kifogás, mert ha pl. valaki más lenne hatalmon, akkor elmennél? Gondolom akkor már igen, ugye? Pedig akkor sem érne semmit a szavazatod, ennyi erővel.


Persze, nem lenne jó, ha kötelezővé lennének téve a szavazások, de sokkal jobb képet kaphatnánk, ha mindenki véleményét nyilvánítaná.

2019. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minél többen szavaznak, annál jobb szerintem is.
2019. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!