Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Le kell mondani Bangónénak?...

Le kell mondani Bangónénak? Nem azért váltottunk rendszert, hogy szólásszabadság legyen?

Figyelt kérdés
Kérdi ezt egy nemzeti szavazó
2019. ápr. 29. 21:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
42%
A politika egyik alapszabálya: soha ne sérts meg a választókat, mert később még szükséged lehet rájuk! Most Bangóné vagy ennyire ostoba, vagy már végleg lemondott arról, hogy a pártja valaha is választást nyerhet és csak a keserűséggel vegyült indulatok munkálkodnak benne. (Szerintem, is-is.) :)
2019. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
73%
Ausztrália... :DDDDDDD
2019. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
73%
Hitler Ausztráliában született? Nekem ez új...
2019. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

"Nem az a kérdés hogy undorító e, hanem hogy miért kéne lemondania


Egy képviselőnek az a dolga hogy az embereket képviselje(nem csak a saját hanem az ország minden lakosának érdekét). Másik dolog ugye ő ellenzéki képviselő ha egy párt kormányra akar kerülni akkor ahhoz szavazatokat kell szerezni nos ha lepatkányozol 2.7 millió választó polgárt akkor azzal kinek segítesz az ellenzéknek vagy a kormánynak?

2019. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"Hitler Ausztráliában született? Nekem ez új..."


[link]

2019. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ausztrált akartam írni.
2019. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
70%
Ausztrált? Még mindig nem jó... Osztrákot vagy Ausztriát, esetleg. Fidesz szavazó vagy, ugye??? -.-
2019. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
93%
Ausztriát * büdös hibajavító. Elnézést kérek mindenkitől! Megyek lelövöm magam.
2019. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%

Jó nagyra fújja a lufit, addig sem tudatosul bennük a valóság. Lepatkányozta szavazókat, állítja a fix. Bagó sem százas, ha ilyen áthalló támadási felületet engedett meg magának, lehetne azzal érvelni, akinek nem inge...de lufi kell, a közmondások bölcsessége, meg smafu.

Akinek nem inge nem veszi magára. Mi az a patkány?

2019. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

#20


Megszólították az amúgy szélső jobbos liberális szavazókat akik békegalambos baloldalinak képzelik magukat.


Ámbátor szerintem a szólásszabadságba bele kell hogy férjen, aztán a kedves polgárok meg majd szavaznak...

néhány hét és megtudjuk hová

2019. ápr. 29. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!