Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsányék is anno ilyen...

Ha Gyurcsányék is anno ilyen szinten irányították volna a médiát, még ma is hatalmon lennének?

Figyelt kérdés

No nem csak a közmédiát, hanem az összes többi megyei tv-t, újságot, rádiót stb. Mert 2006-ban még nem volt ennyire elterjedve az internet, mint most, akkor még nagyobb jelentősége lett volna a televíziós kommunikációnak.


Azt mindenki elismeri, hogy most nem független a közmédia annyira, mint 2006-ban volt. Sőt 2019-ben 100%-ban kormánypárti. Akkor is voltak kézi vezérelt műsorok, de pont a Kossuth rádió hozta le az őszödi beszédet. Ez ma már elképzelhetetlen. Arról sem számoltak be, hogy az Európai Únió csalások után nyomozó szervezete szabálytalanságokat talált Orbán vejének cégénél. De ha Gyurcsány cége lett volna, erről harsogna minden felület.


Tévedés! Nem vagyok gyurcsányista. De milyen érdekes, 2010-ben a választások előtt elszámoltatásról visítozott a Fidesz, aztán azóta is ez a bohóc vígan kigyózgat...na mindegy.


Szóval a kérdés lényege : valóban nem számít a teljesítmény, amit a kormány lerakott az asztalra? Csak a porhintés, a marketing? Ha most lenne Orbánnak egy "őszödi" beszéde azt le tudná úgy kommunikálni a médiája, hogy ne legyen semmilyen társadalmi hatása, azaz alig veszít szavazókat? Vagy Gyurcsányék megakadályozhatták volna az MSZP mélyrepülését?


2019. ápr. 24. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Milyen csendben lapítotok arról, hogy a szent vezetőtöket a szocik zavarták el végül, lemondatták! :D Majd vette át a Bajnai (nehezen találtak valakit), valami módon kicsit "helyretenni" amit a kígyókkal kígyózó prímszámos főnökötök összebarmolt az előtte elmúlt 2-3-évben. Ezek után nem tudom milyen alapon nyomatjátok ezt a feltételezéseket. Ez olyan mintha öreganyátoknak kereke lett volna kb.
2019. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#12 szerintem egy gyurcsányista se szólt hozzá, de üldözd csak a démonaid 😂 juujj egy 5%-os párt, meg egy 90 éves öregember és a karaván, párezer fejkendőssel tüntizik Görögországban!!!! RETTEGJ 😂
2019. ápr. 25. 10:26
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Már csak az a kérdés, ez miképpen jött ide? :D De mindegy is, nem ezen múlt a böszme bukása. ;)
2019. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Te hoztad fel ember :D én örülök, hogy megbukott. Csak a vagdalózó, alkesz idióta helyett kaptunk egy tikkelő disney putyint, aki talán még rosszabb is. De semmiképp nem jobb :D
2019. ápr. 25. 11:38
 15/18 anonim ***** válasza:
Imádtam a kígyókat. Szeretnék még egyszer egy demokratikus kígyós országban élni.
2019. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Már bocs.... Simicska miben hitt? Elhitte, amit a liberó balogok ezerrel nyomattak: Azé a hatalom, akié a média.... Igen, 20-30 évvel ezelőtt talán lehetett erre adatokat kreálni.... Bár 1956 ezt is megcáfolja! A média a párté volt! És internet sem volt!!
2019. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"A balogoknak kotta kell!"

Mondja ezt egy olyan rendszer hajbókoló csicskája, akinek szavanként afják a szájába, mit kell mo dania...😂😂😂😂😂😂


" És hisznek benne, akárhábyszor átverik őket..." ugye? 😀


" A normális ember a saját tapasztalatainak hisz"

Na, akkor hajrá, a feladat adott! 😉

2019. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17.

Jobban élek, mint 10 éve! (Kicsit, sokkal jobban! :) )

Konzultál velem a mostani kormány!

Ha többségi támogatottsággal rendelkező témával rukkol elő az ellenzék, akkor meghajol a többségi akarat előtt és nem vízágyúzik, kardlapozik (netadó, olimpia, vasárnapi boltzár, stb...)

Ismerőseim egy része vissza tudja vásárolni az Eszközkezelőtől a deviza átveréssel majdnem elvett lakását... (Tudom... Ez szavazatvásárlás.... :D A balogok szerint az a bölcs szavazó, aki arra szavaz, aki a nyakát szorongatja...)

2019. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!