Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Andy Vajna eltávozot...

Felkelhetetle kérdése:

Most hogy Andy Vajna eltávozott, láttok némi esélyt arra hogy a jelenlegi kormány propaganda médiák (pl Tv2, HirTV) nem fognak annyi hamis hírt gyártani, hogy ezzel népszerűsítsék a Fideszt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 20:52
1 2
 11/13 Alex Fly ***** válasza:

A TV2-t azért nem lehetett Vajna kezében hagyni, mert ő kijelentette, hohy komolyan veszi a feladatát és egy nézhető, szórakoztató csatornát akar csináni (ami ellenfele lehet az RTL Klubnak) és nem egy gagyi, nézhetetlen álhírgyátó központot.

Lehet sok mindent mondani az öregre, de az tény, hogy szakmailag semmi gond nem volt vele és amit csinált, azt komolyan vette.

Most hogy elhunyt, csak olyan veheti át a helyét, aki szakmailag képzetlenebb viszont a párthoz hűségesebb -szóval inkább csak zuhanni fog a színvonal...

2019. jan. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is kihagytam, ha valamire fogadnék akkor inkább az lenne, ha a szakmaiságot már nem tudják pótolni, akkor párthűbb embert fognak beültetni. Szerintem mostantól csak rosszabb lehet.
2019. jan. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj, te kis naiv kérdező. Vajna csak a nevét adta a dolgokhoz, ő nem döntött semmiről se, mindenről Orbán döntött személyesen.

Ezért mondja mindenki, ha valami történik Orbánnal a maradék totál káoszba lesz, mert nem tudja mit csináljanak majd.

2019. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!