Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnám a páromat leállíta...

Hogy tudnám a páromat leállítani az egyre szélsőségesebb politikai megnyilvánulásai miatt?

Figyelt kérdés
Állami intézményben dolgozok, Ő középvezető egy multinál, és lakásvásárlást és a 2. gyereket tervezzük. Nekem már szóvá tették, hogy a párom az egyik helyi facebook csoportban miket mond. Folyamatosan gyalázza a Fideszt, a helyi polgármestert és a rendőrséget. Eddig nem érdekelte, de mióta vannak a tüntetések, megőrült. Én féltem a jövőnket és a kis valóságunkat.

2019. jan. 7. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is van egy ilyen facebook ismerősöm, csávó jogász és zsidózik, minden olyan ismerősét fidesz provokátorként hívja akik kommentbe írják, neki, hogy "Barátom, Te soha nem voltál ilyen" random ráír mindenkire aki szerinte fideszes nőket fidesz luvnyáknak férfiakat fidesz f#sznak hívja és ügyvédként is dolgozik mellesleg szídja a rendőröket is. Teljesen belebolondulnak az emberek a gyűlöletbe. Annyit tudsz tenni, hogy belépsz a facebookjába és megváltoztatod a jelszót és a e-mailt és törlöd. Ezzel téged is kellemetlen szitukba hozhat, mint az említett ismerősöm, ráírt a fia tanárára és olyat írt neki ami nem szép, de nem tudta, hogy a fia tanára... Ha van lehetőséged menjetek egyet egy hetet külföldre, lenyugszik ott, kell a környezetváltozás.
2019. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok megelégedve a Fidesszel, mégsem írom ezt ki Facebookon üzenőfalon, mert nem akarom hogy boldog-boldogtalan írogasson nekem. Fontosabb nekem a jobb viszony olyan emberekkel, akiket emberileg bírok. A politikai egy mocskos dolog, egy rosszindulatú tumor az emberi kapcsolatokban. Én ugyanúgy utálom, amikor valaki a Soros, migráns propagandát osztja meg állandóan. Az ilyet egyszerűen megoldom: letiltom a Facebookon hogy megjelenjenek a bejegyzései.



Fura amit írok talán, de ez még mindig jobb annál, mikor az USA-ban élő rokonom telefonon mindig mondja, hogy a Viktor a legjobb politikus és hogy ő rászavazna, pedig 40 éve kint él. Onnan mondja meg hogy a "mocskos libsi ellenzékiek rohadnának meg" és hogy "büdös nekik a munka amiért a túlóra törvény ellen tüntetnek, mert ő holiday voucherön mindig megkapja a túlórát". Erre mondom, hogy oké ez USA, itt nem így működik ez. Erre hüledezik és megdöbben "Ja, ezt nem tudtam." :DD

2019. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szántóvető ***** válasza:
36%
mondd meg neki hogy el fogod veszíteni az állásodat,ki fognak rúgni.oszt vagy megérti,vagy nem.
2019. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam a szélsőséges politikai megnyilvánulás az, ha "mocskos zsidózik" , "mocskos búzizik" valaki valamint ha gyűlöli az összes külföldit. A helyi polgit mondjuk nem a legokosabb ócsárolni Facebookon, mert könnyen jó hírnév megsértése v. rágalmazás miatt lesz feljelentve.
2019. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell leállítani,jófej embernek tűnik
2019. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

"Nekem már szóvá tették"

Nem gondolod, hogy nem a pároddal van baj, hanem azzal a diktatúrával, ahol élünk? A Rákosi korszakban volt olyan, hogy szóvá tették valakinek, hogy a párja rendszerellenes.

Én is féltem a jövőnket, ezért megyek el szavazni idén és szavazok a fidesz ellen. Nem kérek olyan diktatúrából, ahol megfenyegetnek és zsarolnak embereket saját, esetleg párjuk, rokonuk világnézete miatt.

2019. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Jó fej a párod, de sajnos ebben az országban ha véleményed van akkor meghurcolnak, megfenyegetnek és tönkre tesznek.
2019. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Majd jön a " fal", aztán megáll, ha akarja, ha nem...Amúgy én ilyen beszűkült emberrel nem terveznék jövőt!
2019. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Éljen a Párt! Tegyél hűségesküt a fidesznek. valakiknek úgy is el kell tartania őket, a gyerekednek meg paks kettőt is vissza kell fizetnie. lényeg hogy kis valóságodért add fel az önálló gondolkodásod szabadságod. a vakhit a legfontosabb!
2019. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Állami intézményben dolgozol, szóvá tették, hogy a férjed miket írogat. Egyrészt mind az áttv-ben, mind a kttv-ben benne van, hogy nem nyomozhatnak a magánéleted után. Diktatúrában élünk és védeni kell magad, nem azon aggódni, hogy mi lesz a jövőtökkel. Ott kezdődik se főnök, se munkatárs nem lehet ismerős és a fideszeseket is törölni kell, tiltani kell. És ha bent szóvá teszik tagadni, nem a férjem, aki írogat, nem ismerem.

A férjednek joga van kifejezni a véleményét és ezért nem rúghatnak ki. Nem tudom milyenek nálatok a vezetők én is állami intézményben dolgozom, de a közvetlen főnökeink korrektek, mert megmondták, hogy ha valaki nem fideszes ki kellene rúgniuk de nem fogják. De ehhez nekik is és nekünk is lapítani kell. Ők védenek, időben szólnak ha csekkolják a facebookunkat magasabb szintről és akkor nyilván leállunk. A mi főnökeink is fideszesek, de nem elvakultak. Azt javaslom, hogy tagadj mindent, mondd meg a főnököknek, hogy magánélet és munkahely külön dolog. És szépen építsd le a facebookról minden főnököt és kollégát.

2019. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!