Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti milyen hibát...

Fideszesek, ti milyen hibát láttok a Fidesz politikájában, kormányzásában?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem hajlandóak leülni egyeztetni/vitázni senkivel.
2018. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy diktator vezeti oket akit azota megint grazban kezelnek.

Raadasul begetnek amit a rogan habony mond nekik mert onallo gondolatuk nincs.

2018. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Molyember ***** válasza:
100%
Kevés a megengedett túlóra, a kórházak hányásig vannak pénzzel, eszközzel, emberrel, rendes stadion meg nincs az országban, az ellenzéknek mindent szabad, szegény Bayer Zsolt meg alig mondhat építő kritikát, rögtön a taknyán és vérén akarják kirángatni.
2018. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy kicsit kevesebbet kellene kiszedni a "lóvékból" és nem ilyen látványosan persze. Mondjuk ez a világ minden részén ahol politika van, így működik, idehaza pedig nem Fidesz kormányok idején, még sokkal rosszabb volt a helyzet...
2018. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem képesek a jogos háborús menekülteknek letelepedést biztosítani
2018. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keveset hallom Soros György nevét mostanában.
2018. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rájuk szavaztam áprilisban, viszont akkor is volt velük bajom de jól éltem/élek anyagilag a kormányzásuk alatt, ezért nem akartam változást, azért sem, mert külföldön tervezem majd élni az életem és az akkor is így volt. Jelenleg több bajom is van velük, például nagyon nem tetszett a nemzeti konzultáció (ahogy az előző sem) mert előre úgy adták ki, hogy a kormányunk álláspontjával értsen egyet a legtöbb ember. Azonkívül van egy videó a 444 Youtube csatornáján, ahol Orbán Viktor elé ment azt hiszem Tordai Bence de ő mintha oda se figyelt volna, igaz azt hiszem, hogy összesen egyszer odanézett egy kis ideig, viszont eléggé flegma volt abban a jelenetben. Máskor is láttam már Orbán Viktort elég bunkó viselkedést tanúsítani, például amikor nem nyilatkozott a 444 nek mert állítása szerint ha jól emlékszem az egy fake news gyár. A másik, hogy láthatják, hogy sokan ellenzik a rabszolgatörvényt, hatalmas a felháborodás, de ez őket látszólag nem zavarja. Azonkívül Mészáros Lőrincnek már rengeteget csaltak abból a pénzből másra is lehetett volna költeni. Összefoglalom. Bajom van a korrupcióval. Bajom van, hogy látszólag nem figyelnek a nép haragjára. Bajom van, hogy beállítják magukat családvédőnek, közben egy ostoba konzultációval jöttek elő. Illetve van még egy dolog ami pedig az, hogy rendszeresen lehet olvasni/hallani, hogy a népnek nem igazán tetszik az oktatás és az egészségügy, ezekre is lehetne jobban odafigyelniük.
2018. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy szabadnapos volt a gólya és a törpét a varjú hozta...
2018. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!