Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja a ballib sajtó...

Miért akarja a ballib sajtó felfújni ezt a tüntizést ennyire?

Figyelt kérdés

Alig 1-2 ezer ember csinálja a palávert az utcán esténként, ráadásul teljesen szervezetlenül.

Se egy normális szóvivő aki képviselné őket, se valami szervezettség. Kb ilyen szedett vetett hordához tudnám hasonlítani ezt az ingyen cirkuszt.

Még is a ballib sajtó kormányváltással hergeli az embereket, úgy állítja be az egészet mintha milliók vonulnának ki :D


Mégis mire jó ez? Így karácsony előtt minek uszítani a népet? Az emberek csak nevetnek meg elítélik ezt az egész ellenzéki műbalhét. Van néhány aktivista aki 0-24 nyomja a neten szorgalomból a hangulatkeltést, csak hogy úgy tűnjön mintha "sokan" ellnének. Valójában pedig egy nagyon szűk rétegről van szó, akik szándékosan provokálják a népet mert az ellenzéki propaganda sajtó folyamatosan hergeli őket.


2018. dec. 14. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

azért mert az országot is lejárathatják vele, van mit átvenni (persze elferdítve) a külföldi médiának is, hisz ők csak azt látják hogy itt könnygázzal fújnak le embereket meg tüntetések vannak, nincs jogállam, stb.

plusz az ellenzéknek esélye nincs rendes választásokon érvényesülni, ezért minden ilyen lehetőséget megragadnak hogy hazugságokat terjesszenek, hátha az átlagember beveszi és melléjük áll, és szavazót nyernek.

2018. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező! nem tünt fel még neked hogy nem a balib sajtó tüntet hanem a megalázott rabszolga munkára kényszerített nép.
2018. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

"Alig 1-2 ezer ember csinálja a palávert az utcán esténként, ráadásul teljesen szervezetlenül.

Se egy normális szóvivő aki képviselné őket, se valami szervezettség"

Pont ezért tudsz még a helyeden ülni és ilyeneket gépelni. A helyedben örülnék ennek, mint majom a farkának.


"Mégis mire jó ez? Így karácsony előtt minek uszítani a népet?"

Akkor miért csinálod?


"Van néhány aktivista aki 0-24 nyomja a neten szorgalomból a hangulatkeltést, csak hogy úgy tűnjön mintha "sokan" ellnének."

Igen, ez így van, te is egy vagy közülük.


"Valójában pedig egy nagyon szűk rétegről van szó, akik szándékosan provokálják a népet"

Pontos a leírás.

2018. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 klopusz ***** válasza:
74%

A "tüntizés" szép szó, gondolom Te alkottad.


Ezek után már nem is csodálkoztam a kérdéseden.

2018. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Valójában pedig egy nagyon szűk rétegről van szó, akik szándékosan provokálják a népet"


Pontos a leírás.


Örülök hogy ebben egyet értünk :)

2018. dec. 14. 12:09
 6/17 A kérdező kommentje:
#1 Valami ilyesmire gondoltam én is.
2018. dec. 14. 12:13
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Vicces, ahogy a fideszesek fele szerint tüntikézés folyik, a másik fele pedig országpusztító, vandál huligánokat vizionál. :D
2018. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

"Örülök hogy ebben egyet értünk :)"

Ne örülj sokáig, nem értünk egyet. Te is tudod, mire gondoltam, én is tudom, te mire gondoltál, ennyi. Amíg ilyen kérdéseket teszel fel (mindegy, milyen okból és kinek az utasítására), addig a probléma része vagy, nem a megoldásé és soha nem fogsz tudni meggyőzni az ellenkezőjéről.

2018. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Azt azért ne várd meg, hogy mindenki kint legyen, aki utálja már ezt a mocskos maffiát! Nem a "libsi sajtó" hergeli az embereket, hanem a pökhendi, cinikus fideszesek a pofátlan nyilatkozataikkal!
2018. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Nyisd ki a szemed, és nézz körbe, és nőj fel fiam!
2018. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!