Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is jó lenne ha Hofi...

Szerinted is jó lenne ha Hofi feltámadna?

Figyelt kérdés
Szerintem ő a világ legjobb humoristája.

2018. dec. 1. 15:56
 1/7 A kérdező kommentje:
2018. dec. 1. 15:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem,

"Szerintem ő a világ legjobb humoristája."

Egy szót kifelejtettél "volt", a '90-s években már nem volt akkora sikere, volt fénykora, de oda jutott volna mint a Sas kabaré, csak egy szűk, minimális réteget érdekelt volna.

Röviden?: Eljárt felette az idő. Ennyi.

Téged érdekelne a régi magyar filmek ('20-'50-s évek)?: Gózon, Karády, Latabár, Jávor, stb.?

50 régi filmből talán ha 1-3, na kb ennyi poénjára lenne igény Hofinál is, mert poénjainak 90%-a lerágott csont, és unalmas lenne, mint ahogy már említettem a Sas kabaré-t.

2018. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem azért tudná haladni a korral
2018. dec. 1. 16:19
 4/7 A kérdező kommentje:
-'
2018. dec. 1. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek hogy utólag visszahallgatva a poénjainak nagy része ilyen-olyan formában már 42334242x elhangzott. Pl. egy csomó 20-30 éves poénja arról szól hogy nehéz az élet, és a politikusok lopnak. De azért voltak emlékezetes alakításai! Szerintem is tudna újat mondani.
2018. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
Hofi egy másik korban élte a virágkorát,ebből az élhetetlen országból már évekkel ezelőtt elmenekült volna ha még élne.
2018. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"szántóvető"

Megnéztem már egy másik oldalon hogy valójában ki is vagy?

Húúú, ba$zmeg te nagyon sötét vagy.

2018. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!