Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha fideszes is vagy, tudom hogy nehéz, de ne kezdj egyből libsizni meg herbálozni hanem előbb nézd végig a videót. Köszi.


https://www.youtube.com/watch?v=U1KAkQHSVfo


2018. nov. 29. 17:43
 1/8 szántóvető ***** válasza:
ott van a video alatt,a Roteiro nevű kommentelő találóan megfogalmazta.
2018. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A demokráciának Magyarországon 2010 után vége volt. Azóta minden nap be is bizonyítja a Fidesz kormány, hogy ez nem tévedés, nem rémálom, ebből nem lehet felébredni.
2018. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem akarok videókat nézni. Összefoglalnád, miről szól?
2018. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arról szól, hogy a Fidesz most már nem is titkolja az egypártrendszert. Házszabály ellenesen elnémítja az ellenzéki politikusokat, akiknek amúgy sincsen már semmiféle szavazata a magyar parlamentben hiába képviselik a többséget. De most már a látszata sem kell a demokráciának.
2018. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Molyember ***** válasza:
Egy fidesznyik is reagálhatna, csak érdekelne, hogyan védi a Pártot. Feltéve, hogy van bőr a képén.
2018. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most miért nem ír ide egy fideszes se?
2018. nov. 29. 19:01
 7/8 anonim válasza:
32%
A Youtube-ot nem egy adott ország vezetősége/kormánya cenzúrázza, illetve foszt meg a különböző (Youtube)funkcióktól, hanem a Youtube-nak a saját tartalomszűrő rendszere végzi ezt el. Amint látod a Youtube-on jobboldali, a Facebook-on baloldali, (nem libsi, ennyire agyhalott nem vagyok) beállítottságú szűrőprogram(ok) vannak. A 888, illetve a Pesti Srácoknak néhány cikkét letiltották Facebookról, valószínüleg a fent említett okok miatt. Lehet, hogy hülyeséget írtam, de az én meglátásaim szerint ez történik. (Jobboldali beállítottságú, 14 éves gyerek. Ne szóljatok le a korom miatt.)
2018. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, a youtube és a facebook is közösségi alapon működik. van mindkettőnek bizonyos algoritmusa szűrésre, de sokkal aktívabban működik, ha néhány ember felhívja a figyelmet bizonyos tartalmakra...legtöbb esetben eredményesen, és a tartalom publikálója megtámadhatja ezt...egyébként sem kell ezen nagyon csodálkozni, a youtube-ot egyre többen bírálják hasonló szankciók miatt, és hogy egy kissé túlteng ez a dolog.
2018. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!