Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ENSZ migrációs csomagja...

Az ENSZ migrációs csomagja mellett van bármiféle érv?

Figyelt kérdés

Az egész olyan, mintha valami kis mizózalelkű idealista írta volna.


A csomag tartalmazza,hogy az illegális határátlépőt nem lehetne bezárni, illetve bűncselekményként kezelni a tiltott határátlépést.Továbbá, egyéb kedvezményeket és extra jogokat biztosítana a migránsoknak.



Elsőként Ausztrália utasította fel, azaz ország évek óta küzd az illegális bevándorlás ellen, néhol sikerrel, néhol sikertelenül.Az ENSZ migrációs csomagja viszont eszközöket venne ki az ausztrál kormány kezéből.


Továbbá, már visszautasította a csomagot, USA,Izrael,Ausztria, Magyarország,Szlovákia,Csehország,Lengyelország és még vannak, akik nem szóltak.


Persze, ennek hallatára a már jól ismert "EU-s elit",Judith Sargentini sivalkodni kezdett,hogy az EU-nak egységesen kellene a csomag mellett dönteni, mert milyen jó is az.


Ilyenkor mennyire jó,hogy az EU nem egységes és nincs joga dönteni ilyen kérdésekben.



A nyugat-európai államok, Ausztriát kivéve, valószínűleg annyira bele vannak szorulva ebbe a másság kultuszba, bevándorlóbarátságba,hogy nem tudják nem elfogadni.



2018. nov. 25. 19:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem maradt ki semmi. Persze csak ha elfogulatlanul és értőn olvassák.
2018. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Veterán Politika kategóriás vagyok, de azért azt sose értem, miért kell pont az én válaszomat a sárga földig 17%-ra lepontozni, amikor csak belinkeltem az eredeti javaslatot...
2018. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én meg idéztem a dokumentumból és 0%-ot kaptam még arra a hozzászólásra is, hogy véletlenül rákattintottam a Válasz gombra :)

Tökmindegy mit írsz, nem annak az igazságtartalma alapján pontoznak. Veterán politika kategóriásként tudhatnád :)

2018. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ja és csak azért nem 0%-os, mert tőlem kaptál a linkért egy zöldet :) (na meg valaki mástól is valszeg, különben 10% körül lennél csak)

Majd elolvasom a teljes dokumentumot, engem érdekel (azokkal ellentétben akik lepontoztak). Még nem volt időm, csak az elejét ide beidéztem.

2018. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül lépett ki belőle több ország, még Magyarország előtt.


Mégsem olyan kedvező ez a migrációs csomag, ha ennyien ellenzik.

2018. nov. 26. 20:01
 16/19 anonim ***** válasza:

Hehe... milyen érdekes, hogy ilyenkor az alapján "állapítódik meg" egy dolognak a "jósága", hasznossága, hogy mennyien nem fogadják el, az EU ügyészségnél meg igaz, hogy minden szinte minden EU ország belép Mo-n kívül, mégis az maga a gonosz :)


Csak úgy kíváncsiságból: mi számít sok országnak, mi az, hogy "ennyien ellenzik"? Azt írod, hogy 7 (hét) ország ellenzi jelenleg. Tudod, hogy hány ország tagja az ENSZnek? 193. Ebből pont Magyarországot, Lengyelországot, Szlovákiát, Csehországot alig érinti a migráció, miközben Egyesült Királyságot, Németországot, Franciaországot, Spanyolországot, Belgiumot, Olaszországot, a skandináv országokat, Görögországot, stb., stb. - hogy csak az európai országokat említsem - nagyon is érinti. És tudom, hogy hihetetlen, de nem Európában van és nem Európába jön a legtöbb migráns, hanem Törökországban (3,5 millió), Ugandában (1,4 millió), Pakisztánban (1,4 millió), Libanonban van a világ egyik legnagyobb menekülttábora (1 millió).

Az általad felsorolt, ellenzők nagy részét (figyelem, azt írtam, hogy nagy részét, nem azt, hogy egyiket sem, még mielőtt valaki elkezdene ezen vitatkozni) szinte egyáltalán nem is érinti a migráció, csak - ahogy orbán is csinálja - kell az ellenségkép, amitől a Nagy Hazafi kormány megvédheti a rettegő népet.

2018. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16.

Érdekes, hogy pont a két fő bevándorló országot nem említetted, mint kilépőt. ( A harmadik meg mindenki sejti, hogy miért is nem fog kilépni, sőt.)


Persze, hogy a 193-ből az összes lusta és buta emberekkel teli és a megvett vezetőkkel irányított 120-150 ország szívesen megszabadulna a csak problémát okozó embereitől, hogy könnyen eladhassa az összes természeti erőforrását. Már sorban állnak a névtelenek plusz a kínaiak, hogy megvegyék. Könnyen megvették az ENSZben ülő bürokratákat is, hogy megírják-reklámozzák-átnyomják az egészet.

2018. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Két fő bevándorló ország szerinted Ausztria és USA? (egyébként direkt odaírtam, kiemeltem, hogy az ellenzők nagy részét és nem az összeset nem érinti a bevándorlás, de azért csak sikerült ebbe az egybe belekötnöd)

Szóval még véletlenül se Görögország, Németország, Olaszország, Egyesült Királyság, Spanyolország, Franciaország a bevándorlók fő célja?

Bár nem is tudom miért próbálok bármivel is érvelni annál, aki lazán lebutázza és lekorruptozza 120-150 ország vezetőit, köztük a fent felsoroltakét is (hiszen azok sem tiltakoztak a javaslat ellen)... és mindezt pont Magyarországról...

Teljesen felesleges bármit is írnom.

2018. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18.

Mert pont a lényeget sikerült kihagynod, véletlenül. Hogy a bevándorlásban fő szakértők, az abból meggazdagodottak pont nem tartják előnyösnek a nyakló nélküli oda települő, ahova csak akarok, oda mehetek elven való migrációt.

Attól függetlenül, hogy még mi más eszetlenséget is hozzácsapnának egyetemes emberi jogként.

Egyébként nem az embertöbbletet termelő országok vezetőit butáztam le, hanem az onnan kiömleszteni tervezett tömegre írtam hogy lusták és buták, úgy általában és egyben. Igen, tudom, köztük is vannak szépek-jók és hasznosak is, még jó focista reménységek is. Talán.

2018. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!