Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mit gondoltok? Emelnék...

Erről mit gondoltok? Emelnék a túlórák számát!

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 22. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

inkább csökkenteni kéne.


Egyrészt értem én munkaerő hiány miatt van ez. Viszont az emberek egészségét illetően rettentő káros az ilyesmi.


Most heti 48 óra maximum lesz megszabva ez heti hatnapot jelent ez kegyetlen sok

2018. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőség nem jelenti, hogy élnek is vele.


Egyrészt mert a túlóra nem olcsó a munkáltaltónak.

Másrészt most se dolgozza le a többség szerintem a 300 túlórát, én legalábbis havi max.5-10 túlórát szoktam összeszedni.

Harmadrészt a jelenlegi helyzetben hál'istennek megteheti a munkavállaló, hogy lelép egy másik helyre, ha akarata ellenére csicskáztatják.

2018. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
Reméljük nem lesz. Másrészt mint írták nem biztos hogy élnek vele. Most is egy éves munkaidőkeret van de nálunk pl 4 havi keret van. Minden 4.hónap itán fizetik ki a túlórák pótlék részét. Pedig eszerint év végén is ráérnének.
2018. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#2

Munkaidőkeretben ingyen van nekik.

2018. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem kötelezik hogy ennyit túlórázzál, a lehetőséget adják meg.
2018. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Munkaalapú országban élnek, Viktor megmondta, ezt szavazták meg 2/3al, így jártak.
2018. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!