Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a hírről?

Mit gondoltok erről a hírről?

Figyelt kérdés
[link] Jó, tudom, a forrás nem túl hiteles, de láttam valahol máshol is, csak azt már nem találom.
2018. nov. 21. 23:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek engedi a nép, hogy ezt is megvalósítsák?
2018. nov. 21. 23:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még erősödni is fog tőle a Fidesz népszerűsége, ahogy lenni szokott.
2018. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 8 órával számolsz, akkor az évi plusz 400 óra, ami gyakorlatilag plusz 50 munkanap, ami olyan, mintha minden szombaton berendelnének dolgozni.

Ha még egy vasárnapi boltzárat is betolnának mellé, talán 2022-ben még a 4/5 is meglehetne nekik.

2018. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már kicsit elég lesz a Családok Évéből.
2018. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon bonyolult lehet ennyire birkának lenni.
2018. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez elvileg néhány olyan cégnek kedvez, ahol erre amúgy is lenne igény a munkaadó és a munkás részéről is. Sok cég nem is tudna kigazdálkodna ennyi túlórapénzt.


Na meg szerencsére most elég munka van, hogy ha nem tetszik valami, akkor lelépjünk egy másik helyre, úgyogy szerintem ha törvény is lesz belőle, akkor sem nagyon fog élni vele a cégek nagy része. (Különben is, nyújtsa a kezét akivel ledolgoztatták a jelenleg hatályos túlóraszámot.)

2018. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Kitűnő gazdaságpolitikai döntésnek tartom, biztos vagyok benne, hogy nagyot fog dobni az ország gazdaságán! De már most sem panaszkodhatunk! Köszönjük Orbán Viktor Miniszterelnök Úr!
2018. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Ízlelgessük kicsit, mi lett volna, ha Gyurcsány bejelenti, hogy évi 400 órára nő a túlórakeret, miközben befogadja Macedóniából a körözött, volt miniszterelnököt, miközben stadiont építtetett a kertje végébe, miközben...
2018. nov. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dr. Orbán Viktor Mihály Örökös Miniszterelnök Úr és Tsai. nevű bűnbanda megint nagyot alkotott, élen azzal a csempeszobában nevelkedett Kósa Lalival, akire a tyúkjaim etetését nem bíznám. Gratulálok!
2018. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!