Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon nagy bajban van Magyaro...

Nagyon nagy bajban van Magyarország?

Figyelt kérdés
A Fidesz mindig szépeket kommunikál, hogy ne izguljanak az emberek, valahol ez érthető is. Viszont minden amit csak csinál egy borotva élen táncoló országra vall, az egymást követő megszorítások mindent elmondanak. Cafeteria, közszférából tömeges kirúgások, összeomló egészségügy, lakás áfa, lakástakarék, már a szemétszállítás is akadozik, hogy csak az utóbbi idők aggasztó fejleményeit említsük. Nem lenne jobb szembe nézni a valós helyzettel és felkészíteni rá a lakosságot?
2018. nov. 7. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

A Dicsőséges Magyar Népet akarod arról meggyőzni, hogy baj van az országgal, amiben élnek?

Sok szerencsét. :)

2018. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

én jól élek a többi nem számít.

Hajrá fidesz!!

2018. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

#2

Hajrá Fityesz!

Ha neked jó, akkor a többi csicskának is jó! Juhéj!

2018. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Magyarorszag jelenleg inkább "túl jól" áll. Ez alatt azt értem, hogy míg a nyugateurópai országok egy évtizede stagnálnak, addig Magyarország gdpje elég jól emelkedik a külföldi beruházásoknak köszönhetően (persze van is hova fejlődni). A kérdés itt az, hogy kit fog a következő gazdasági válság érinteni, és, az szerintem Magyarország lesz, mert a nyugati cégek itt könnyebben építenek le, mint otthon.

Tehát az ország a külföldi cégek miatt áll ilyen jól, de HA válság lesz, azt hatványozottan megérzi. Ugyanakkor azt is hozzá kell tennem, én erre nem látok megoldást, hogyan lehetne ezt a veszélyt csökkenteni.

2018. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
#4 ja, csak a többi ország 30 évvel előrébb jár.
2018. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért írtam van hova felzárkózni. A legnagyobb baj az, hogy nincsenek magyar globális cégek, amikre válság esetén támaszkodhatnánk. Ezért az a kisebb "jólét" ami most van is elillan az első válsággal.
2018. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Bajban van mert ahelyett hogy összefognának sokan mindenkit szidnak ,azt a legkönnyebb.
2018. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: a 322HUF/1EUR-t kifelejtetted
2018. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Demográfiailag is bajban van.
2018. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagy bajban van, nagy bajban...

Ha kitörne egy válság, akkor elég csak egyet-kettőt Soros Györgyöznie a Fidesznek és a következő választást 3/4-del fogják behúzni. És ez úgy lehetséges, hogy szellemi szinten is bajban van az ország.

2018. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!