Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a fiatalok...

Magyarországon a fiatalok mennyire konzervatívak?

Figyelt kérdés

#Kovervatív
2018. nov. 6. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Vannak konzervatív fiatalok.
2018. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Igen, vannak alapban, a neveltetésük által, hagyományos értékeket követő, konzervatív fiatalok szép számmal.

Érdekes, hogy a fiatalok a minden ellen lázadó korukban inkább liberálisok, majd amikor családot alapítanak, 90%-ban a gyermekeiket a konzervatív értékek szerint nevelik, holott ők akkor még javában fiatalok.

Biztos vannak kivételek, de a többség ilyen.

2018. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé.
2018. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A fiatalok mindig liberálisabbak mint az idősebbek, nincs ez másként Magyarországon sem. De Magyarországon viszont általában konzervatívabbak az emberek mint nyugatabbra. Tehát nálunk pl. szélső liberálisnak számít ha valaki az egyneműek házasságát támogatja.
2018. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Fiatalon sokuk liberális, aztán felnőnek.
2018. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
A konzervatizmus döntően a vén hülyék jellemzője. A fiatalok ritkán konzervatívak.
2018. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Én tizenévesként balliberális voltam, aztán most huszonévesként szélsőjobboldali lettem, mert megláttam, hogy az SJW-k hogyan teszik tönkre sorban az országokat.
2018. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemnagyon. Az öregek ragaszkodnak fiatalkoruk dolgaihoz, így a kádárizmushoz magyarországon.
2018. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!