Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Gáspás komolyan kézrátét...

Orbán Gáspás komolyan kézrátétellel gyógyít, térít, és jósol? Ő lenne Isten fia?

Figyelt kérdés

Elnézést, lehet, rossz a kategória.


Több cikkben is olvastam, hogy ilyen képességei vannak a fiúnak, ez igaz, vagy csak kitalálják? Ha igaz, elképesztő, milyen szerencse érte Magyarországot! Lehet, hogy nem kell költeni többet egészségügyre, mert ő majd meggyógyít minket?



2018. okt. 30. 21:48
1 2 3
 11/21 tgt ***** válasza:
84%

9-es: Sikerült belinkelned a Pesti Srácok egyik nagyon buta cikkét. A 24.hu riportsorozatot készített a Felház tagjaival, ami teljesen korrekt volt, Gáspárék a facebookon is megosztották. A cikkre a szerző megkapta a Minőségi Újságírásért Díjat. Erre a magát újságírónak nevező Füssy Angéla, a Pesti Srácokban a cikkre hivatkozva Simicskázik, ballibsizik.

Itt a 24.hu írása:

[link]

Szóval tényleg „gyógyítanak”, ahogy a karizmatikusok szoktak. Nyilván a dolog kamu, de ők elhiszik.

2018. okt. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Szóval tényleg „gyógyítanak”, ahogy a karizmatikusok szoktak. Nyilván a dolog kamu, de ők elhiszik."


Ajjaj, újabb pszichiátriai eset a családban?

2018. okt. 31. 08:38
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen fiam lenne én is tiszta ideggörcs lennék. Ki veszi át majd a családi örökséget ? Valamelyik lány lesz az utód?
2018. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Senkinek nincsenek természetfeletti képességei.
2018. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 tgt ***** válasza:
100%

Én elhiszem, hogy Orbán Gáspár jó szándékú ember. Csak azt nem értem, mit keresett Erdogan beiktatási ünnepségén. Hogyan fér össze az ö fejében a krisztusi tanításokkal, hogy a kiáll az ellenzékét börtönbe zárató diktátor mellett.

[link]

2018. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%

#14

Attól függ mit nevezet "természet feletti képességnek".

Ma már rengeteg olyan mentális állapotot, agyi különbséget ismer az orvostudomány, ami korábban természetfeletti képességnek számított pl. egyes autisták számolási képessége, a különleges emlékezettel megáldott emberek, akik igen összetett zenét tudnak visszajátszani első hallás után, vagy ismert pl. az a vak ember aki hangjelekkel képes a térben tájékozódni és még biciklizni is.

Ma már ismert és elfogadott vizsgálati módszer pl. az írisz-diagnosztika, holott 25 éve még az áltudományok közé sorolták, teljesen természetes módon használják a színterápiát eleve a munkahelyek, létesítmények tervezésénél vagy ismertek olyan emberek, akiknek az izomrendszere másképpen működik mint az átlag emberé és így másféle, sokkal nagyobb erőkifejtésre képesek.

Nem hiszem hogy mondhatnánk azt, a tudomány már mindent ismer és mindenre tudja a választ, inkább azt, hogy még rengeteg olyan van előttünk amit még el sem tudunk ma képzelni, de lehet, hogy pár év múlva már hasonlóan természetesként beszélünk majd róla.

2018. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 tgt ***** válasza:
90%

Takács: „Ma már ismert és elfogadott vizsgálati módszer pl. az írisz-diagnosztika, holott 25 éve még az áltudományok közé sorolták”

Az íriszdiagnosztikát ma is az áltudományok közé sorolják, ugyanis semmilyen tudományos alapja nincs, kamu az egész. Ha téged ezzel vizsgáltak, jó át lettél verve.

2018. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

Ha meg is gyógyulnak a kezének rátétekéről az csak placebohatás. Ahogy ő műveli részben rossz, részben jó.


Jobb mint a homeopátia (ami szintén a placebohatásra épít), mivel nem hallani arról, hogy milliókat szedd be a gyógyításaiért mint a homeopátiás cégek.


Rossz, mivel ezzel talán az embereket elvonja attól, hogy bizonyítottan működő orvosi megoldásokat keressenek ehelyett a komédia helyett.


...........


Ezt mind-mind fideszesként mondtam. Ahogy máshol se, fideszesként is lehet saját véleményem, nem mindenki felülről kapott utasítás szerint gondolkozik.

2018. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
0%
Szia kedves kérdező! Sajnos az elmult ketezer év alatt a kereszténység eltolta azt amit Jezus valoban csinált! Márpedig Jézus gyógyított is és ezt nekünk adta! Igen Gáspár gyógyít, és akit Isten akar az általa meg is gyógyul! A térít nem jó szó, ezt inkabb ugy mondanam hogy betölti küldetését! Ez minden keresztény feladata lenne, de sajnos ez is háttérbe lett szoritva! A harmadik pedig nem jóslás, hanem prófécia! :) Isten kijelent más emberrel kapcsolatban neki dolgokat, vagy olyan dolog ami épít bátorít vigasztal! Végül pedig, én is Isten gyermeke vagyok ahogy te is az lehetsz ha elfogadod! Ha tényleg érdekel akkor ajánlom látogass el egy felházra amig meg lesz ;)
2018. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%
Csak skizofrén a kölyök. Khmm-khmm, volt kitől örökölnie.
2018. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!