Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivel barátkoznátok szívesebbe...

Kivel barátkoznátok szívesebben ha leheséges lenne? Orbán Viktorral, vagy Polt Péterrel?

Figyelt kérdés
Csak a szemilyisége miatt,minden érdek nélkül!

2018. okt. 30. 15:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is cak kövér lászlóval szántanám fel a kertet, de ha nem bírná a 3 fejes ekét, nagyon megverném.
2018. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha valami furcsa okból, pl. rokoni kapcsolat, bármelyik fütyeszes főnökkel barátkoznék, azt soha senkinek nem mondanám el, mert kínosan érezném magam.


Ahogy van olyan, mostanában korrupcióval hírbe hozott cég, akiknek dolgoztam, de azt már 20 éve se tüntettem fel az önéletrajzomban.

2018. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Polt nem szimpatikus, egyetemen a legnagyobb mellű lánynak ajánlott nyári gyakorlatot az ügyészségen, nem fiúknak vagy kismellű lányoknak, akik értettek a büntetőjoghoz. Valszeg nem lennénk barátok.

Orbánról nem láttam semmi ilyet, szívesen megismerném mint magánembert.

2018. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Orbán magenemberként normális fazon
2018. okt. 31. 05:49
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt te honnan tudod?
2018. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!