Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vácon Fördős marad?

Vácon Fördős marad?

Figyelt kérdés

A Fidesz a jövő évi önkormányzati választáson Fördős Attilát fogja támogatni?

Tuti bukó lesz vele, nemcsak a város állapota, de embereinek viselt dolgai, túlkapásai miatt is.



2018. okt. 30. 14:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Ember, váci lakos vagyok, mióta az eszemet tudom. Tipikus váci sz.rrágó vagy, és hiszel a Trollokban😂☝🏻 Némi mentális zavarra utal ez a tünet. De írj priviben megbeszéljük hol fussunk össze és szívesen beszélgetek veled a város és az ország remek helyzetéről.


Ha nem a Március 15. tér a legjobb helyek egyike akkor ugyan mi? Talán a buszpályaudvar környéke? Esetleg azok az épületek, ahol a Hallo Mintabolt van? Ne röhögtess😂🙏🏻


A váci lakosoktól megszokott a cinizmus meg a nagyravágyóság de Én egy nagyon büszke ember vagyok, elvárok dolgokat mégis dicsérem a várost. Ha Én elégedett vagyok, akkor nagy baj nem lehet. Pedig nekem nagyon nagyok az elvárásaim a büszkeségem miatt.

2018. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogok veled parttalan vitát folytatni a privátod után, amiből világosan látszik, hogy ugyan tényleg váci lehetsz, vagy legalábbis ismered a várost, de nem vagy képes normális párbeszédre sem. 18 évesen azért már kellene annyi eszednek lennie, hogy ismeretlen embereket nem rágalmazol meg csak úgy. Neked minden váci flegma, arrogáns, lenéző (te írtad) - az üzenet végén meg bevallod, hogy te magad vagy "a megtestesült büszkeség, önteltség és lenézőség". Nem kicsit paranoid állapot...

Te lenézel mindenkit, ha tősgyökeres váci, ha faluról beköltöző (ezt is írtad) - nem kellene arra verni magad, hogy te is Pestről költöztél ide, mert vagyunk még így pár ezren, és ez semmit nem jelent, önmagában ettől még senki nem különb a másiknál... És nem tudom, miért kritizálsz bárkit is, hogy "mire öntelt", hogy tudott venni egy lakást a Föcin vagy a Gombásin - miközben a te lakásodért nem te dolgoztál meg, hanem a szüleid rakták a s.gged alá (vagy örökölted, vagy valami hasonló, teljesen mindegy, a lényeg, hogy nem a te pénzedből van). Majd akkor legyél büszke magadra, ha te megdolgozol egy lakásért - vagy akár egy házért, tudod, olyan palotákért, amik pl. a József Attila sétányon vannak, vagy fent, Deákvár újabb részein, ami ténylegesen Vác Rózsadombja, és minimum 5x vagy még többször annyiba kerülnek, mint a mostani lakásod a főtéren...


Amiket írtál még, azokat én is látom, sokan látjuk, és sok mindenben egyetértek veled - nem bírom a suttyókat a buszpályaudvaron és más helyeken, a Maus tényleg egy pöcegödör, amit hétvégén művelnek sokan a belvárosban, az kritikán aluli, és be kéne tiltani. És igen, sok büdös bunkó teleszemeteli a várost - de hiába írod, hogy nem Fördős szemetel, mert a takarításról viszont neki kellene gondoskodnia, tudod, ez városi feladat.

Az meg, hogy te jól élsz, lehet, hogy tényleg a Fidesz és Orbán érdeme, de akkor el tudom képzelni, hogy milyen módon.


Ha megint privátot írnál, csak jelzem, hogy letiltottalak, így olvasatlanul fog a kukába menni az üzeneted. És még örülhetsz, hogy csak ennyi, és nem jelzem külön a moderátoroknak a mocsok hangvételedet és a trágárkodásaidat.

2018. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
61%

#12


Vicces, hogy azt írtad, hogy a takarításról Fördösnek kéne gondoskodnia, miután ma bejelentették, hogy ő fogja vezetni a Zöld Hidat :)


Ezek szerint elkezdődött, hogy a "nem túl esélyes" polgármesterek és fontosabb embereknek bebiztosítják a helyét a választások előtt.

2018. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#13.:


No, igen, ezt mindig is így szokták. :(

Én csak egy volt "natúr" fideszes önkormányzati képviselőt ismerek személyesen, akiről ráadásul tudok néhány csúnya dolgot - azóta is vezető posztokon volt/van különböző cégeknél.


Egyébként nem fogok meglepődni, ha "az új vezető" rekord gyorsasággal megállapodik a nagy-nemzeti-kuka-mutyi-holdinggal, és helyreáll a szemétszállítás az érintett településeken, így ő lesz majd a hős a plebs szemében...

2018. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

# 14


Ez a szemétnemszállítási műbalhé kezdettől büdös volt, kár volt átadni a Fürdősnek a tiarát.


Mindenesetre, ha őt inditja a Fidesz, nyilvánosságra lesznek hozva a hivatali visszaélései, amelyeket a fent emlitett szociopata bűnöző miatt követtek el.


Azért álljon már meg a menet: ne köztörvényes bűnözők vezessenek már egy ekkora várost.

2018. nov. 8. 19:39
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Örülök, ha egyetértesz velem dolgokban. A trágárságomat te hoztad ki belőlem. Ha nem provokálnál, akkor nem lett volna ez.


Oh Deákvár. Májusban adtuk el a házunkat ott, volt egy tetű kommunista szomszédunk, akit hosszú évekig viseltünk el. Én mindenkit óva intek attól a helytől. A belváros a legjobb, hiába hogy Deákvár drágább hely.

Nem tudom te hány éves vagy, de te még esetleg megdolgozhattál egy lakásért de ezek a mai fiatalok soha nem fognak megdolgozni. Nekem szerencsém volt, a szüleim vettek nekem lakást, ami minden szülő kötelessége lenne! Jó helyre kell születni.


A pöcét hidd el, hamarabb fogják felgyújtani, mint bezárni. Az sem kizárt, hogy Én... Sajnos ez a szomorú igazság. És Én ki is szálltam a vitából.

2018. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#16.:


"A trágárságomat te hoztad ki belőlem. Ha nem provokálnál, akkor nem lett volna ez."


Ez hülyeség. Csak megpróbálod másra hárítani a felelősséget.

18 évesen már tudnod kellene, hogy ez nem okés.

A stílus maga az ember, szokták mondani. - Normális ember nem trágárkodik, pláne nem olyan szinten, mint te. Szóval a hiba a te készülékedben van.


Amit Deákvárral kapcsolatban írtál, nagyon érdekes. Szóval egy idióta szomszéd miatt az egész területnek annyi, ahol legalább 5 ezren élnek? Nem gondolhatod komolyan.


A gyújtogatást meg felejtsd el, egyrészt bűncselekmény, éveket töltenél sitten, másrészt meg úgyis újjáépítenék, vagy átköltöztetnék más helyre. Amíg van igény az ilyesmire, addig mindig lesznek Maus-ok sajnos, ahol a tinik drogoznak, berúgnak, verekszenek, a bokorban vagy az utcán szexelnek, hánynak, szemetelnek stb. Undorító, de a szülőknek kellene észnél lenniük.

2018. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Legalább a diszkó kapcsán egyetértesz velem. Ennek viszont örülök :)
2018. nov. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

# 17


Egy idióta miatt Vác másik területének is annyi, bár ott nines ötezer lakó, csak néhány tucat. De legtöbbjüket pszichikai terror alatt tartja egy hombárfejű köcsög, akinek ez nemcsak a munkája, de kedvtelése is. lévén pszichopata.



Mivel autója, kutyája vagy gyereke, hozzátartozója mindenkinek van, elég egy gumit kiszúrni, egy kutyát megmérgezni, egy gyerek előtt leterrorizálni a családanyát és máris kussol mindenki.


Mivel a rendőrök egy része és az önkormányzati dolgozók némelyike is a bűntársa, igy mindent meg lehet úszni.


Még egy rendőr leütését is.

2018. nov. 14. 13:30
 20/25 A kérdező kommentje:

Azért azt hozzáteszem, hogy hangfelvételek ügyvédi letétben vannak, úgyhogy ha véletlenül meggyullad a házunk, vagy véletlenül kinyírva találnak valahol, lesz, aki felrúgja a szaros bilit ebben a retkes szaros városban.


Erről gondoskodtam.

2018. nov. 14. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!