Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még, hogy bárki...

Nem unjátok még, hogy bárki bármit hazudhat a miniszterelnökünkről?

Figyelt kérdés

Finnországban 22 hónapot kapott egy hírportál vezetője, mert lejárattak egy tényfeltáró újságírót (ő is közszereplő).

Itthon tele vagyunk hírportálokkal, ahol elmebetegebbnél elmebetegebb konteók és lejáratások terjednek Orbánról.


És még a balliberálisok képesek azt állítani nincsen szólásszabadság?


2018. okt. 20. 21:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Én nem vagyok balliberális, se Soros embere. Fidesz szavazó vagyok. De az már nekem sem állja a helyét hogy Viktorunk családját katonai géppel állami pénzekből hozzák viszik luxusnyaralásból ráadásul mindezt úgy hogy harminc évre titkosítják és mindezt összemossák egy igen komoly nemzetbiztonsági üggyel.
2018. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
#1 Nem vagy te fideszes. Orbánt pedig nem vitték semmilyen katonai gépen, az egy másik Orbán nevű személy volt. Csak az ellenzék szeret hazudozni és lejáratni a másikat.
2018. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

#1

Nem OV lánya utazott katonai gépen.

[link]

2018. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

De unjuk, de mit lehet tenni?

Én azt mondom, ha Orbán Viktor tojik rá, akkor minket se izgasson. Kutya ugatás nem hallatszik az égig!

2018. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
1. meglehetősen ironikus, pont ezzel a hazugsággal előállni egy ilyen kérdés alatt!
2018. okt. 20. 21:29
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

Az sokkal unalmasasbb és cikibb is, a hogy egy miniszterelnök, a saját miniszterelnökünk bármit hazudozhat és konteózhet következmények nélkül.

Ő is megérdemelne vagy 22-t, évet...

2018. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Én azzal tisztában vagyok, hogy a balliberálisok bebörtönöznék a politikai ellenfeleiket, de mégis milyen alapon tennéd ezt, pl. Orbán Viktor esetén?

Mégis kit járatott le alaptalanul?

2018. okt. 20. 21:35
 8/25 anonim ***** válasza:
29%

szerintem meg sitteljünk le mindenkit mert igazat mond


Én kérek sajnálom bocsánatot mert a kedves kérdező politikai nézet alapján dönti el kinek van igaza, kik is csináltak íg? nácik? kommunisták? igen mindkettő


milyen államforma volt ez a kettő? diktatúra


nem probléma! csak egy ilyen rendszerben egyik nap az asztal felett, másnap az asztal alatt leszel, mi az oka? nem kell ok, ha nem tetszel a diktátornak mész a levesbe

2018. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%
21:35: Vona Gábor, Hadházy Ákos, Soros György...
2018. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

Miért csak a miniszterelnökről szóló hazugságok bántják a szépérzéked?

Ha az ujságíró nem tudja bizonyitani az állitását ő vagy a szerkesztőség fizessen tiz milliós összegű kártéritést. Igy már drága dolog lenne szenzációhajhász cikkeket irni. Az sem lenne kifogás ha a cikk azzal kezdődik, hogy x portál azt irta.

2018. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!