Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Álcázott migráció? A migránsok...

Álcázott migráció? A migránsok egy része egyetemistának álcázza magát?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam négerekkel, és néger keverékekkel. Egy kipofozott volt munkásszálló előtt kvaterkáztak. Kérdésemre, hogy mi járatban vannak, azt válaszolták hogy egyetemre járnak. "nemzetközi kapcsolatok" címszó alatt. Befizetnek egy fél évre. a tandíjat alapítványok biztosítják, aztán 1-2 év múlva itt ragadnak. Persze sohasem végzik el az egyetemet.

2018. okt. 11. 10:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szegeden korábban soha sem láttam, iszlám kendős nőszemélyt, ma már nem nehéz beléjük botlani. Négerről meg ne is beszéljünk.Az több van.A volt szovjet laktanyában dekkol egy részük
2018. okt. 11. 11:09
 12/23 anonim ***** válasza:
4%
elofordulhat, annyi feketetet arabot stb latok mar Bp.en tobbet mint Londonban
2018. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
12# akkor te nem tudom hol jártál Londonban ha szerinted több arab van pesten.
2018. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 tgt ***** válasza:
95%
Mindig voltak külföldiek, „négerek”, akik magyar egyetemre jártak. Ez jó az egyetemnek és jó az országnak is. Fizetnek a képzésért és jó hírünket viszik. Nincs ezzel semmi baj.
2018. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%

"Szegeden korábban soha sem láttam, iszlám kendős nőszemélyt, ma már nem nehéz beléjük botlani."


Akkor valahol mucsaröcsögén élhettél mert egyetemi városokban évtizedek óta vannak arabok, feketék. Sőt, arabok már a rendszerváltás előtt is jelentős számban jöttek magyar egyetemekre tanulni.

2018. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%

Bizony álcázott migráció. Tudod te hány magyar csinálja? Sőt, nem is álcázzák.

Tudod te mióta van ez így? Nagyjából az 700 éve. Akkortájt alapították az első magyar egyetemet. Rögtön idejött pár olasz migráns. Még oktatni is. Lajos hívta őket. Azóta így megy ez.

2018. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Semmi álcázás nincs benne, ezt a fajta migrációt úgy hívják, hogy peregrináció, a középkor óta létezik és kulturánk egyik legfontosabb fenntartója. Az első ilyen migráció 1089-ben volt és Bolognába irányult szerte Európából.


Egyébként az egyetemeinknek nagyon nagy szükségük van erre a pénzre, most határozta el a kormány, hogy jelentősen növelni kell az ilyen migránsok bevándorlását 15-ről legalább 45%-ra például a Corvinus Egyetemen.


[link]


Ezeknek a négereknek, araboknak, görögöknek, kínaiaknak, perzsáknak, indiaiaknak (...) köszönhetjük, hogy az egyetemeink még nem omlottak teljesen össze. Ennek köszönhetjük, hogy a magyar hallgatók kicsit jobb körülmények között tanulhatnak és persze, hogy ők is mehetnek külföldi részképzésre vagy teljes képzésre.


Bárcsak sokkal több ilyen migráns árasztana el minket!

2018. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%

"Bárcsak sokkal több ilyen migráns árasztana el minket!"


Te sorosbérenc libsi hazaáruló :)

2018. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%

Ahhoz, hogy idejöjjön tanulni, rendelkeznie kell útlevéllel, és még akár vízummal is, onnantól pedig beengedik az országba, akár egyetemista, akár turista. Ha tényleg csak az EU-ba akar bejutni, ahhoz nem kell egyetemistának lennie.

Egyébként egy kicsivel kevesebb m1-et, és origo-t javaslók, és akkor a paranoia is mérséklődni fog.

2018. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%
Én olyat is láttam, hogy focistának álcázta magát egy néger emigráns, valami Felcsúti focicsapatban.
2018. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!