Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Volner Jánosnak...

Igaza van Volner Jánosnak hogy a Jobbik Soros kottájából játszik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Igen
2018. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ja, sajnos...
2018. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%
Nem
2018. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki Soros kottájából játszik, aki nem mélynemzethy szélsőjobbos populista demagóg fasiszta.
2018. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Igen, úgy gondolom, hogy igen. Ha nem úgy lenne, Sneider már sorolná a bizonyítékait.


UI:

Nem értem a saját véleményeket kérő kérdések lepontozását. Értem én, hogy más véleményeket megtűrni nem könnyű, de azért mégis.


Azt megértem, hogy egy konkrét tudományos kérdésre adott választ lepontozzuk, ha az helytelen.

2018. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván... Kicsit sem gyanús, hogy 100%-ig egyezik a kormánypropagandával, de nem baj... De ne legyünk rosszhiszeműek, nyilván mindenkinek igaza van, aki alig fél évvel a tisztújítás után akart hosszú kések éjszakáját csinálni...
2018. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Ebben az országban már mindenki fogyatékos? :)
2018. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Soros már újabban zenéket is szerez, a Jobbikban meg zenekar alakult? Vagy milyen hülye kérdés ez már megint?
2018. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!