Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a fideszes életszemlélet az, ami úgy világ szinten is rossz, működésképtelen?

Figyelt kérdés

A Fidesznek két fő irányvonala van.


Egyik,kitömni a gazdagok zsebét,amennyire lehet,adókedvezménnyel.


Szerintem a világon is ez az egyik legnagyobb globális probléma,hogy túl nagyok az egyenlőtlenségek a társadalomban.

Pl ma olvastam olyat,hogy a világ legdrágább cipője 6 milliárd Ft-nak felel meg.

Kérdés mire jó ez.


A másik oldalon viszont a nép nagy részét csóróságban tartja,és dob neki némi koncot,és azt várná,hogy tömegesen szaporodjanak.


Ugye nem kell bemutatni,hogy a világon ahol túlnépesedés van,mekkora szegénység van.



A világ pontosan ezzel ellentétes ideológia szerint tudna valamelyest kiegyensúlyozottan működni.

Nincsenek hatalmas különbségek,és nem engedik elszaporodni a szegényeket,szegénységet.


2018. szept. 27. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
spam
2018. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
A jelszavunk munka és béke. Mi kommunista ifjak, indulunk, Mert bennünk apáink reménye...
2018. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
amiről beszélsz attól a fideszesek többezer évvel el vannak maradva, első lépésként le kéne jönniük a fáról
2018. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

"Csak én látom úgy, hogy .."

Nem. Még van egy pár ballib marha aki hasonló marhaságokat képzeleg és azt hiszi tudja milyenek a fideszesek. Jó sokat ismételgessétek!

Ha nem tanultatok abból mennyi szavazót veszítettetek a mocskolódásotokkal az áprilisi választások után, akkor csináljátok nyugodtan. Nektek egyre kevesebb szavazótok lesz, itt meg egyre több szavazat. Ráadásul ingyen kampányoltok a fidesznek, mint gyurcsány. Köszi!

2018. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Itt,aki kampányol valaki mellett az te vagy.

Minden kérdéshez odafurakodsz a fideszt nyalni.


Ne haragudj de a te véleményed egyáltalán nem mérvadó.

Van itt 1-2 ember,akik ezt teszik.

2018. szept. 28. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább az látom h egyre több a lehetőség...valaki él vele és keményen télleg keményen dolgozik azon h jobb élete legyen.A másik meg csak tartja a markát de nem kap semmit.Sajna így működik a gazdaság..mély szegények dolgozni kéne...Vagy ha te szegénynek tartod magad akkor az idődet miért arra pazarlod h ide tegyél ki "hlye kérdéseket"?Megsúgom bárki lesz kormányon a mély szegény ugyan úgy szegény marad...Ha azt szeretnéd h mindenki gazdagon éljen akkor ne pártokra hanem a jézuskára szavaz.kb annyit is ér..Vagy felméred a környezetedben lévő lehetőségeket és megpróbálod kiválasztani a számodra legjobb utat és elindulsz rajta h fejlődj,és teszel magasról a kormányra meg a hírekre...Az út alatt nem azt értem h menjél külföldre...hanem azt h ma szinte bármi lehetsz ha teszel érte..hát tedd meg fogd magad és változtass az életeden.
2018. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A teljesen átpolitizált és atomizált magyar életszemlélet rossz. Itt minden politika. Bármiről bármit nyilatkozol, a veled egyet nem értők beraknak egy politikai csoportosulásba és címkéket aggatnak rád.


Nálunk a pártok vették át az egyházak, szekták szerepét, de gyakorlatilag pszeudoetnikumokként is működnek (balliberális-jobber népesség, szubkultúra). Bűzlik a levegő és fojtogató attól a ténytől, hogy nálunk semmit nem lehet Orbán és Gyurcsány neve nélkül mondani. Nézz meg egy átlag kommentmezőt. Lassan a gyerekdalok alatt is orbánozás lesz a youtube-on.

2018. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A diktatúra minden jellemzője megvan.
2018. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!