Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pont most jött ki a...

Miért pont most jött ki a Sargentini jelentés?

Figyelt kérdés
Az hogy a fidesz mutyizik az ezeréve köztudott. Mi lehet az oka hogy pont most adták ki? Valami készülődik?
2018. szept. 18. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Most lett kesz.
2018. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Már kijött egy ideje, de nem akarták bedobni a választások alatt. Úgy gondolták, hogy nem lenne ildomos és úgy tűnhetnek, hogy beleszólnak a magyar választásokba külföldről. Bár a Vitya is megtette nem egyszer, szóval felesleges volt parázni az ilyesmin.
2018. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Tényleg ennyire sötét vagy?

Nem most jött ki, most tűzték szavazásra, már régen kész.

2018. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
A CEU-val még a Soros szervezetek elleni fellépéssel ráléptek Soros tyúkszemére.
2018. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Majd másfél évid babráltak rajta, holott a végeredmény majdnem ugyanaz ami a korábbi Tavares jelentésben is benne volt.

Most tartották megfelelőnek, hogy elkészüljön és szavazzanak róla. Tovább nem húzhatták, mert az őszi ülésszakon még megpróbálkoznak a 7. cikkely szerinti eljárással, hogy talán tavasszal, amikor még ez az EU parlament van, megszavazhassák. Utána jönnek a választások és tudják ők is, hogy változni fog a parlament összetétele.

2018. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Amennyire én tudom nem régiben lett kész.

Mellesleg 2012 óta forog szóban ez a bizonyos jelentés.

2018. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Tavaly május óta készült ha jól tudom, azért egy 100 oldalas nagyságrendű jelentés nem 1 hét munkája.
2018. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Én se tudom mi a baj azzal, ha valaki ellopja a nyomorult országának a fejlődésére szánt támogatást, és támadásosmigránsinvázióról hamukázik mikor megkérdezik, hun a píz.
2018. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk mivel össz-vissz 1 napot töltött Magyarországon, nehéz elképzelni, miért kellett 100 oldal összeollózásához másfél év...
2018. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Mert mostanra lett időzítve.

Indul az EU parlamenti választási kampány. Most volt időszerű megtörni a néppártot. Most volt időszerű az EU parlamenti képviselőket színvallásra késztetni, hogy kire szavaznak, Merkelre, vagy Orbánra, a bevándorlásra, vagy a bevándorlás megfékezésére. Most volt időszerű gyengíteni -legalábbis reményeik szerint- Magyarországot, a bevándorlás legfőbb ellenzőjét, a határőrizet legfőbb támogatóját.

Érdekes, hogy az egyik héten megszavazzák a Sargentini jelentést, a következő héten Merkel bejelenti, hogy a Schengeni övezet peremországainak át kell adniuk egy részét a szuverenitásuknak, a Frontex határvédelmi szerepét erősíteni kell -ezzel kapcsolatban persze folyik a parasztvakítás.

2018. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!