Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek, mi a véleménye? (7-es...

Kinek, mi a véleménye? (7-es cikk)

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol azt tapasztalom,hogy az emberek csak a vitatkozásért, és az okoskodás lehetőségéért foglalkoznak a kérdéssel. Jelenleg ott tartunk hogy Orbán az egész ország nevében szembefordult az EU-val,(hagyjuk most a vitára alkalmas részleteket!) és az sem izgatja ha felfüggesztenek minket. Akarnok módjára megmutatja, hogy az lesz amit ő mond, vagy ha nem, akkor függesszenek fel minket. Ki nem sz..ja le? Igaz, fideszesek? Felfogtátok azt hogy Orbán mit művel? Van róla fogalmatok hogy belefulladunk (veletek együtt) a saját sz..unkba? Vagy azt hiszitek hogy a keleti piac majd eltart minket? Ennek a lépésnek nem "majd valamikor" következményei lesznek, hanem pár hónapon belüli! Annak pedig semmi értelme hogy majd megmagyarázzátok hogy ki VOLT a hibás. Akkor már b...hatjuk!
2018. szept. 9. 09:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg is szavazzák a 7-es cikkely elindítását(már ez is kérdéses), akkor is az egy nagyon hosszú folyamat, aminek több szinten véget lehet vetni(legfeljebb hozna egykét jelképes törvényi változtatást a kormány, hogy megnyugtassa az EU-t), és nem, még ha az egész folyamatot sikeresen végig is vinnék, akkor sem rúgnának ki mindet az EU-ból, vagy zárnának ki a vámunióból, hanem max megvonnák a szavazati jogunkat, amíg nem változtatunk az általuk problémásnak vélt dolgokon. De ez olyan extrém intézkedés lenne, amitől tartva a többi "renitens ország" pl Lengyelország, a V4-ek, újabban Olaszország megakasztaná a folyamatot legkésőbb a végső szavazáskor(illetve ha teszünk jelképes lépéseket, akkor Merkel mama is vissza táncolna).
2018. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

HakapesziM-nek:


Ez nem keménység kérdése. Rühellem ha valaki hülyének akar nézni, és eléggé antiszociális vagyok ahhoz hogy meg is tegyem.

2018. szept. 9. 10:06
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

25.


Jó, csak pofont nemcsak adni, kapni is lehet...

2018. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Én belefáradtam a hülyeségekbe, kiléptem.

További szép napot mindenkinek!

2018. szept. 9. 10:07
 25/28 anonim ***** válasza:
Aki az Euval kollaborál azt meg kell büntetni.
2018. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Marha jó hely ez az EU, hogy elszívj a keleti tagországok munkaerejét, aztán majd kapunk helyette migránsokat. Ha meg nem tetszik, akkor jön a 7-es cikkely. Én úgy látom, hogy az EU a saját maga által előidézett sz*rcunamiba kezd elmerülni.

Ha meg azzal fenyegetőznek, hogy akkor nem adnak pénzt, akkor legyenek olyan kedvesek, és adják vissza a munkásainkat, és tartsák fent magukat az afrikaiak szakértelmén.

2018. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az Eu eleve nem is életképes, önerőből éhen döglenének az utcákon pedig migráns hordák fosztogatnának.
2018. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A Fidesz kinyírja Magyarországot. Sokan még reménykednek benne, hogy az EU ilyen 7-es cikkelyezéssel majd jól megment minket a diktátortól, de jobb ha készülünk a ruszki gyarmat sorsunkra :(.
2018. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!