Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem Gyurcsány jobb...

Szerintem Gyurcsány jobb miniszterelnök volt Orbánnál! Van valami gondotok ezzel esetleg?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 15:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#17 a válságok után ez mindig így van, mindenhol... sőt a környező országokban még jobban, ezért maradunk lefelé tőlük.
2018. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#20 32 vagyok. Jobbnak nem mondanám, csak kevésbé tisztaszégyen kormànyzati teljesítménynek
2018. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A választások most meg azt mutatták, hogy mégsem. Ugye az 5% az még nem elég kormányzásra.
2018. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jól van, papa, persze, nem volt rendőrterror 2006-ban.😂 Fényesítgesd tovább a gombokat a munkásőr-egyenruhádon, te is csak a dolgozó népet szolgáltad benne. Olyanról meg ne pofázz, aminek csak a “népi” változatát tanították meg neked anno a foximaxin.
2018. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!