Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért cincálják így egymást a...

Miért cincálják így egymást a magyarok ezen a migrációs hülyeségen?

Figyelt kérdés
Olyan szinten durván osztják egymást az emberek hogy már nem normális. Ha felakasztják egymást akkor se jönnek kevesebben vagy többen akkor meg mi ez a gusztustalan alpári stílus?
2018. aug. 12. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert a migrációs krízis csak rontotta a felek közti amúgy sem túl jó viszonyt.


Illetve, leplet rántott le emberekről,megerősítette,hogy a liberálisok ebben az esetben is az idegenek fenekét nyalják.

2018. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én megértem de egymást miért cicáljuk ha nagyrészt úgy is németeken múlik minden?
2018. aug. 12. 19:23
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Valami bajod van a magyarokkal? Ne feledd:


[link]


Ha szétnézel más területeken, más fórumokon az autóknál is megy az állandó vita, bringás kontra autós, autós kontra gyalogos, Butapest vs. vidék, Intel<>AMD stb... Nem csak a migráns kérdés miatt akarja a fél ország a Dunába lőni a másik fél országot :D

2018. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
A Fidesz egyszerűen korlátlan felhatalmazást adott magának (illetve a fideszesek a Fidesznek), mert migránsok. Ez egy szóban indokol mindent. Amikor tönkreteszik a hazámat ezek a férgek, és aztán az arcomba vágják, hogy migránsok, akkor jogom van alpáriak elküldeni őket ahova tartoznak. Meg a szolgalelkű talpnyalóikat is.
2018. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Autós vagyok aki szereti a vidéket intelt használok és legszívesebben az összes menekültet befogadnám, kivéve a bicikliseket.


Remélem ezzel rávilágítottam a `dógokra.

2018. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem zavar.

2022-ben is simán nyerni fog a Fidesz, mert a baloldal még mindig ott jár, hogy a migráns jó és szép és a magyarok egy rasszista népség.

2018. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

Bocs.

Szal a baloldal megnyeri nekünk a választást, kössz John neked is:D

2018. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

szerintem sok anti bevandorlas embernel,fuggetlen egyebkent hogy amugy milyen nezeteket vall,az veri ki nagyon durvan a biztositekot,hogy itt,a magyarorszagiak,akik simogatjak a bevandorlokat,folyton letagadjak hogy ok nemis akarjak behozni a bevandorlokat,meg csak atmeneti dolog,de valojaban epp az ellenkezoje az igaz,a simogatok behoznak oket,meg ide is.es sosem vallaljak fel,es ez nagyon egy undorito dolog.gyavasag.ennel meg az ANTIFA is batrabb,az ut vag mindenkit,es nyiltan komcsi,de ezek meg humanitarius maszlag alatt cselekszenek.van itt pont eleg problema,de ugyanugy a nemeteknek is van,oregszenek stb,nekik se kellenek ezek a harmadikvilagbeliek.


az en NatSoc szemszogembol nezve.

2018. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%
Azt kell megérteni, hogy egyáltalán nem kell annak történnie, amit a németek akarnak. Ha a németek akarata érvényesülne, már teli lennék onnan ide deportált migránssal.
2018. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha a németek azt mondanák hogy Németország nem fogad több illegális bevándorlót akkor lehet nem jönne ennyi afrikai meg stb. Már csak arra lennék kíváncsi ha India elindulna akkor mi történne?
2018. aug. 12. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!