Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország mikor fog tudni...

Magyarország mikor fog tudni nagyjából felcsatlakozni Románia szintjéhez?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 14:15
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ez nem provokáció!Több cikket olvasni lehetett a napokban, hogy magyarok Romániába járnak dolgozni.
2018. aug. 4. 14:22
 2/30 anonim ***** válasza:
33%
Sohasem, mert ők is tovább fejlődnek, de még nagyobb ütemben mint mi.
2018. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Ne cikkeket olvass, hanem menj oda 1 hétre nyaralni. Utána másképp fogod látni.
2018. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Én pedig sok németet ismerek, aki Magyarorszáon dolgozik. Ebből az következik, hogy Németország "fel fog csatlakozni" Magyarország szintjéhez? Ostoba.


Inkább olvasgass, hogy ne maradj ilyen buta:


[link]

2018. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Persze... a 888 a hiteles hírforrás :D Ne röhögtess már :D
2018. aug. 4. 14:31
 6/30 anonim ***** válasza:
28%

"

Persze... a 888 a hiteles hírforrás :D Ne röhögtess már :D"


Hát kérdező a te helyedben megsem szólaltam volna ez ügyben ha ilyen hülye kérdést ki tudtál írni.

Mert az hogy valahol jóléti Romániáról hallottál és ezt kétségek kívül el is hitted az azért krvára szomorú, olyan vagy mint a Balaton tagadók klubbja, akik szentül hiszik hogy a Balaton nem is létezik.

Igen ilyen is van közélyük illesz

2018. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

Pf a 88 valami alomvilagban el, mindennel bajuk van de mo. az ugye tokeletes. Tegnap epp a veganokkal volt problema.

Ezt hamarosan a fides is elkezdi: aki diszno helyett zoldseget eszik az sorosberenc es a nemzet ellensege!

2018. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nemtudom, romanoknal nem megszokott a 300-500k fizetes, evenkenti nyaralas, bar lehet nem Észak-Dunántulnak kellene felzarkozni
2018. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha 888-at olvas, akkor már nem csak buta lesz, hanem agymosott buta :D
2018. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Minden heten jön legalabb egy ilyen kerdes Romaniarol, mar egy csomoszor leirtam, hogy egy nagy mitosz, hogy elöttünk van, azt senki sem tagadja, hogy Romania az elmult evekben sokat fejlödtt, de egyreszröl az se mindegy, hogy honnan indultak, masreszröl pedig a fejldöes 1´-2 anygvarosra fejlödik, az roszag videki regiojannak nagy ersze a beka feneke alatt van, d enem ismertelgetem magam menj el 2 hetre Csangoföldre vagy a roman alföldre aztan rajössz, hogy mi a szitu.... Egyebkent nekem van olyan nemet ismerösöm, aki Kazahsztanban dolgozik, akkor szerinted ebböl következik a kedres, hogy mikor fog Nemetorszag Kazhasztan szintjere felzarkozni?
2018. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!