Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ez mire jó, hogy levették...

Most ez mire jó, hogy levették a HírTV-ről az összes nézhető műsort?

Figyelt kérdés

A Sznobijektív helyett is valami ezeréves, dögunalom Császár Attila interjút ismételtek.

Ez most mire jó, vagy a nézettség nekik egyáltalán nem számít már?



2018. aug. 4. 09:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Hogy helyette propagandát nyomjanak, hogy itt milyen jó, miközben "a menyezet repedezett".
2018. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
Kálmán Olga műsora már az atv-n is nézhetetlen volt. Pedig régen nem volt rossz néztem én is sokszor. Csintalan egy jellemtelen köpönyegforgató. A Puzsér meg egy ellenszenves órdibálós okoskodó mindenkinél mindent jobban tudó ember. Nem nagy veszteség egyik se
2018. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Kálmán Olga műsora már az atv-n is nézhetetlen volt. Pedig régen nem volt rossz néztem én is sokszor. Csintalan egy jellemtelen köpönyegforgató. A Puzsér meg egy ellenszenves órdibálós okoskodó mindenkinél mindent jobban tudó ember. Nem nagy veszteség egyik se"


Így igaz, helyette jöjjön a higgadt és mindig kimért Bayer Zsolt, a nézeteit évtizedeken át következetesen képviselő Bencsik András, és a minőségi műsort gyártó Császár Attila: :)

2018. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13: A visszafogott és kulturált Gajdics Ottót ne hagyd ki:))
2018. aug. 4. 16:03
 15/20 anonim ***** válasza:
Anyu mondta innentől már nem nézi a Hirtvt, mer minek, hazugságcsatornából ott vannak az EMES adók. Nemsoká megszűnik az egész...
2018. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tetszik, nem tetszik:

A banda mindig annak a nótáját húzza, akinél a bankó van!

És ebben az esetben, nem az a lényeg, hogy hányan hallgatják az ő nótáját, hanem hogy a korábbi nótát ne hallgassa senki.

2018. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Utóbbi 2-3 évben legalább nézhető műsorok mentek rajta.

Most,hogy irányváltás történt,képzelem mekkora tömegek fogják ezután nézni a HírTv-t. :D

Mindegy.Mostantól nem nézek HírTv-t sem.

2018. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A hírTV alapítása óta a jobboldal televíziója volt, amely a G-napon a tulajdonos sértettsége és árulása után átalakult és az ellenzéki hangok egyik fő szócsöve lett. Én megértem, hogy az ellenzékiek számára ez a sajtószabadság bukása (hányadszor is?), de számunkra ez visszatérés az eredeti értékekhez/gyökerekhez és a kétésféléves rémálom vége.


Jöhet a lepontozás az eltérő véleményemért. :)

2018. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18: Mi az, hogy a "jobboldal" televíziója?
2018. aug. 10. 18:29
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 tudod, ők a kádárita komcsik, egy ideje jobboldalinak mondják magukat :)
2018. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!