Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik sátraznak a parlament...

Kik sátraznak a parlament előtt a Kossuth téren?

Figyelt kérdés

Ahogy járok reggelente dolgozni ott megyek el és látom már napok óta, hogy ott van felállítva egy kék sátor, rajta egy kereszt, mellette magyar zászló. Kik vannak ott és miért? Nem találtam semmi erre vonatkozót a neten.

Nem szálltam még le emiatt a villamosról, meg korán megyek, lehet akkor még alszanak :D Így megkérdezni nem volt lehetőségem.


2018. aug. 1. 08:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Milyen hónapokig? Pár napja vannak ott.
2018. aug. 1. 12:14
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A magyar nép.
2018. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Ne rettegjetek már utánanézni a dátumoknak és az azokhoz tartozó döntéseknek, a döntésekhez kapcsolható személyeknek!


Hiába megy a csúsztatás, a félreinformálás, tagadhatatlan, több oldalról bizonyítható tényeket ferdítenek azok a pártok, akik másképpen már nem tudják felhívni a figyelmet a létezésükre


[link]


[link]

2018. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2018. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emlékszem, hogy Orbán kényszerített volna valakit, hogy vegyen fel deviza hitelt a 100 ezres keresetére, és építsen 2 szintes házat, meg vegyen új KIA-t. Én kipofoztam egy parasztházat, és van egy 1200-es LADám. Ennyire futotta...
2018. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
2018. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!