Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is 5-6 év múlva...

Szerintetek is 5-6 év múlva lesz egy csődhullám, kisebb válság Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én Nyugat-Magyarországon élek, itt már vannak jelei.A munkaerőhiány miatt, amit én nem munkaerőhiánynak neveznék,hanem fizetési hajlandóság hiányának.


Tudok olyan multiról, ahol visszább kellett venni a termelést, mert nincs munkaerő,de olyanról is, ahol az 1 hónapos felmondási idő miatt hisztiztek, mivel annyi idő alatt sem tudtak pótolni egy villanyszerelőt.



A múlthéten Salzburgban voltam, hazafele 2 OMV benzinkúton is megálltam, az volt a furcsa, hogy mindegyiknél az összes alkalmazott magyar volt.


Ők többet keresnek, mint én diplomával,két idegnyelv bő ismeretével Magyarországon.

Az ő pozíciójuk nem is igényel olyan nagyon nagy idegnyelvtudást.



Én egy csődhullámot,kisebb válságot vizionálok.

Évekkel ezelőtt figyelmeztették elemzők az országon működő cégeket, hogy gondok lesznek a humán erőforrással, viszont akkoriban senkit sem érdekelt, most meg megy a sírás.


Vannak hasonló problémák Szlovákiában is, de ott az állam mer a sarkára állni és növeli például a kötelező pótlékok nagyságát, hétvégi pótlékot....stb


2018. júl. 29. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy egy néni mondta nekem a választások idején:

"Tudom én, hogy stadionokat épít magának Orbán Viktor az ország pénzéből, meg kisvasutat Felcsútra az onokájának, de ZÁRVA VANNAK A HATÁROK és az a fontos!"

2018. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Tanuld meg ember. A magyarság mindig csődbe volt mindig is rabszolga volt ooh a világ többi népe mellett. Mindig úgy most is csőd vagyunk . Csak Mert isten népe vagyunk azért utálnak minket. Csak mi ennyi.
2018. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
a ballibek 2010 óta csődöt vizionálnak
2018. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"a ballibek 2010 óta csődöt vizionálnak"


A 33%-os meg "ballibeket" vizionál magának :D

2018. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

"Tudom én, hogy stadionokat épít magának Orbán Viktor az ország pénzéből, meg kisvasutat Felcsútra az onokájának, de ZÁRVA VANNAK A HATÁROK és az a fontos!"


Ha csak ennyiből áll az érvelése a Fidesz-KDNP mellett mamikának, akkor a tudatlanságáról tett tanúbizonyságot.

2018. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Sokan, sokszor vizionaltak mar "csődhullamot", olykor be is jött. Idővel majd kiderül, hogy most is így lesz- e.
2018. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

"a ballibek 2010 óta csődöt vizionálnak"


Nocsak, a Gazdád is ballib lenne?

[link]

2018. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
orbán visszatért a ballibséghez!!!!888 gyurcsókkal együtt árulják a magyarokat a migráncsoknak a szíriuszon!!!
2018. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!