Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vesz valaki egy vesztesé...

Miért vesz valaki egy veszteséges tévét (HírTV)?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Pénzt akar mosni. Vagy ahogy most nevezik "fehéríteni".
2018. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Mert ha kitömik állami hirdetésekkel meg pályázatokkal, akkor már nem lesz veszteséges.


Vagy ha a TV-t megvásárló úriember egy másik érdekeltsége nyer egy 50 milliárdos közbeszerzést, akkor is megérte megvenni.


Cserébe lesznek tartalmi elvárások. Olga nem biztos, hogy maradhat.

2018. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Olcsón veszi, drágán eladja.
2018. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Annyira ki hülye, hogy nyereségest vegyen?
2018. júl. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Azért mert egy TV a legegyszerűbb és legtisztább módja az állami pénzek kiszivattyúzásának a hirdetéseken keresztül.

Egy új, NER-kompatibilis tulajdonossal gyorsan megjelennek majd újra az állami hirdetések a HírTV-ben is.

Nyilvánvalóan ennek ára lesz, a tartalmi oldalon.


Egyébként a HírTV még most sem volt veszteséges, mert a kábelszolgáltatói szerződésekből adódó bevételek miatt még most is plusszos volt, 0 Ft állami megrendeléssel.

2018. júl. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogy egy tévé veszteséges, vagy nyereséges azt mindig a nézettségi mutatók döntik el, mert a hirdetők nem mennek és fizetnek egy kutyák által sem látogatott csatornához.

A nézettség meg a tartalomtól függ.

Én megpróbálnék egy teljesen független tévét csinálni, mert olyan még nincs.

2018. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Számtalan veszteséges céget vesznek meg. Leginkbb azért, mert abban bíznak, hogy ők majd nyereségessé teszik hosszabb távon.
2018. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
mert az a tv nem volt mindíg veszteséges, az utóbbi években lett az a tartalma miatt. Nem is azért mert kormány ellenes lett akkor még nem volt vele baj , hanem az utóbbi másfél évben a liberális lett azzal ment tönkre az egész. Leszedtek olyan műsorokat ami a külpolitikával foglalkozott stb. (akiknek elege van a hazai mocskolódásokból azok kifejezetten szerették a World News-t stb) vagy az Alindát na ezeket leszedték és olyak kaptak extra időt mint Kálmán Olga akit még az ellenhzékiek is kinem álhatnak, vagy a köpönyegrogató Csintalan Sándor. aki volt már Kisz titkártól kezdve fideszes stb. a szabad vélemény nyilvánításról beszél de ha valaki felhívja elmondani a saját véleményét akkor elzavarja
2018. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Alindát akkor építették le, amikor ismét veszteséggel zárt a HírTv. Én is sajnálom, szerettem a műsorait, de tényleg kicsi volt a nézettsége. Olgáé meg Csintalané viszont nagy.
2018. júl. 28. 00:07
 10/12 anonim ***** válasza:

"Alindát akkor építették le, amikor ismét veszteséggel zárt a HírTv. Én is sajnálom, szerettem a műsorait, de tényleg kicsi volt a nézettsége. Olgáé meg Csintalané viszont nagy."


Igazából ezzel cseszték el. Mert régebben minden rétegnek szólt egy műsor. ahelyett hogy ezt folytatták volna inkább egy bizonyos célközönségnek csinálnak műsorokat ahelyett hogy több igényt is kiszolgáltak volna ezért lett veszteséges.

2018. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!