Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Duro Dora is megszavazta...

Duro Dora is megszavazta maganak a 20%-os fizuemelest?

Figyelt kérdés
:)
2018. júl. 19. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mér szavazta vóna?
2018. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A [link] oldal szerint az országgyűlési képviselők tiszteletdíjáról a Magyarország 2019. évi központi költségvetésének megalapozásáról szóló 629/19-es iromány részeként szavaztak.

A szavazás 2018.07-17-én 10:40:10-kor volt.

23-an nemmel szavaztak, köztük Dúró Dóra független képviselő is: [link]


Arról nem olvastam, hogy mi a szándéka a többség által elfogadott, és így részére is megszavazott emelt tiszteletdíjjal. Amit találtam a nemmel szavazókról:

• A DK jelentette be, hogy Gyurcsány Ferenc továbbra sem veszi fel a tiszteletdíját, hanem alapítványba utalja, a többi DK-s képviselő az emelést fizeti be alapítványba; többek közt több ételosztást fognak végezni rászorulók részére.

• Mellár Tamásról olvastam, hogy a Mindenki Pécsért Egyesület és Mozgalom javára fordítja az emelés összegét.

Elnézést kérek azoktól, akik hasonlóan tesznek, de nem találtam róla híradást!

2018. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem szavazta meg.
2018. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom hiába tetted ki a vigyorit, felsültél! :)
2018. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Dúró Dórának el kell tartani a kis férjét meg a gyerekeket ezért ott fog sunyítani a pénzért elvek ide vagy oda.
2018. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!