Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még ezt is eltűri a Magyar?

Még ezt is eltűri a Magyar?

Figyelt kérdés

...hogy míg a politikusok saját maguknak 30%-os béremelést adnak, addig a kafateria megadoztatása miatt a magyar dolgozók fizetése csökken.

Mennyit tűr ez a népség, miért tűr ennyit?


2018. júl. 15. 21:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%
Ja csak éppen évente 15%-os béremelkedés van. A kormány 4 évre vesz-e fel 30%-ot. Hogy is van ez? :)
2018. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
14: Nem tudom, én 9 évig dolgoztam egyetemen fillérre ugyanannyi fizetésért.
2018. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, a SZÉP-kartya adózása nem valtozik. Lehet menni üdülni, meg étterembe...hat nem csodálatos?
2018. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy lúzer vagy.
2018. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
Legyünk őszinték : a kormány évek óta emeli a bérünket, a rezsi csökkentése mellett. Miért ne engedhetnének meg maguknak egy kis emelést így utólag?
2018. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
23%
Most, hogy már végre dőzsöl a nép, a vezetőinknek is jár valamicske emelés! Persze ezt egy liberális nem értheti! Egy liberális még ezt a keveset is irigyli!
2018. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%

"Legyünk őszinték : a kormány évek óta emeli a bérünket, a rezsi csökkentése mellett. Miért ne engedhetnének meg maguknak egy kis emelést így utólag?"


Hát igen, százalék arányosan nem is lenne olyan sok, csak ugye az alapbéremelésük, kicsivel több, mint az átlag nettó bér tavaly Magyarországon.

Nekem mikor fog ennyivel emelkedni a bérem az állam miatt?

2018. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a # 15 által képviselt gondolkodás mód miatt lophatják szét az országot a politikusaink a rendszerváltás óta.


Az a fontos nekem kicsit jobb legyen, az már nem számít, hogy eközben az eddig sem alulfizetett politikusaink, magyar viszonlatban hatalmasat emelnek, mert ők is megérdemlik.

Példának okáért az alapból nem kis vagyonnal rendelkező Gyurcsány Ferenc fizetése bruttó 1,8 millió forint lesz havonta. Két-három hónap alatt keresi meg az átlag magyar éves keresetét. Ezek után ne csodálkozzunk, ha nem nagyon akar eltűnni a Parlamentből.


Kedvencem ez volt:

"Hiszen amíg egyes területeken ötven százalék fölötti bérnövekedésről beszélhetünk, az ő esetükben ez 18,5 százalékot tesz ki a tervek szerint."


Olyan szépen hangzik, csak a tényszerű számokat nézve, nem hiszem, hogy sokak lesz majd nagyobb béremelése, mint a képviselőknek.


Ezek után meg majd jönnek a nagy szónokok az Országgyűlésben, hogy micsoda siker a tanári életpálya modell nettó 120 ezres kezdői fizetéssel, úgy könnyű beszélni, hogy én többet emelek magamnak, mint amennyit kapni fognak. Ezek után, azért ne csodálkozzunk, hogy nem ezeken a szakokon van túljelentkezés.

2018. júl. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

A magyar egy eléggé igénytelen nép. Képes az egész életét gürcöléssel tölteni annyi fizetésért, amiből egyik hónapról a másikra mindig át tud vegetálni a család és ennyitől már teljesen elégedettek az életükkel.

Na, ezt egy ny-európai emberrel nem tudod megcsinálni, neki van rá igénye, hogy mindig jobb legyen.

2018. júl. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos birka nép lettünk, velünk bármit meg lehet csinálni, ahogy az elmúlt majd 30 év mutatja.
2018. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!