Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vèlemènyed szerint probléma,...

Vèlemènyed szerint probléma, hogy nem èrdekel a politika?

Figyelt kérdés

Nem követem a magyar ès főleg a külföldi politikàt.


Nem àllok le vitazkozni,hogy melyik pàrt a jobb.


Nem èrzem magam szegènyebbnek azèrt mert nem èrdeklődőm a politika irànt.

Ha illik,ha nem nem èrzek szègyent,hogy mèg kèpben sem vagyok kit hogy hívnak.


Jó,nem azt mondom,hogy nem tudom ki az az Orbàn vagy... ès màr itt el is akadtam a nevekben,mert egyet sem tudok.


Attól èn mèg ugyanolyan èrtèkes embernek tartom magam,mint bàrki màs,hogy nem vagyok egy politikàban jàrtas zseni akàr mèg alap fokon sem.


2018. júl. 6. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem. De nem is erény.
2018. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem is érdekel, jó egy kicsit jártasnak lenni a témában. Égő lehet, ha abszolút semmit nem tudsz róla.
2018. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Mintha csak Puzsér mondta volna.
2018. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell napi szinten követni a híreket, de a választásokon tudnod kell a lehetőségeidhez képest megalapozottan dönteni, ehhez pedig legalább akkor majd utána kell nézned a dolgoknak.
2018. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, miért lenne problema? Egyébkent en sem szoktam leállni politikáról vitázni, de azért jobb szeretem tudni, hogy "ki kicsoda".
2018. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel az egész életedre kihat, bizonyos területeken jobban, bizonyos területeken kevésbé, egyszerűen butaságnak hívnám, hogy nem foglalkozol vele. De a te bajod.
2018. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!