Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A feministák miért akarják...

A feministák miért akarják hogy több nő legyen a kormányban?

Figyelt kérdés
Mitől lenne jobb a helyzet? Szerintem a több nő nem lenne garancia a gyorsabb gazdasági növekedésre.
2018. jún. 10. 17:45
 81/96 anonim ***** válasza:
0%

nem tudsz olvasni?

a jó női vezető férfias

a rossz nő vezető nőies hisztis

mint a jó férfi divattervezőnőies

a rossz férfi divattervező férfias

2018. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
23%
Nem ismered a vessző használatát? Ne is haragudj, de ez így nagyon igénytelen, ahogy írsz!
2018. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
89%
kössz az észrevételt, amúgy így is érthető, ha nem írok vesszőt, de ugye az internet az arcnlküli kötekedés helye
2018. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
0%
A németeknél valahogy mégis működik. Merkel már sokadik kormány ciklusában van és ki lehet jelenteni, hogy sikeres politikát folytat és a többség őt választotta továbbra is. De abban egyetértek, hogy ahol az embereke alapból iylen szűklátókörűek, ott nehéz lenne megemeszéteni, hogy egy nő dirigáljon. Sajnos nem vagyunk kellően civilizáltak hozzá, a többség legalább is.
2018. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
100%
merkel a menekültválságban abszolút nem volt határozott miatta jöttek be a terroristák báááár igaz hogy manapság a német gazdaság érdekeit nézi és abban igenis határozott
2018. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
94%
Azért vicces pont Merkelt hozni ,mint jó női politikust :) Kb egész Europa az ő willkommen meggondolatlan önző agymenését nyögi évek óta és még koránt sincs vége. A tagállamok megkérdezése nélkül aszondja gyertek csak migránsok ,de mikor megindulnak rákenni az összes többi tagországra az ellátásukat..No meg az a nő is mennyire nő..rá kell csak nézni ,ritka ocsmány egy teremtés..
2018. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
95%

#86

Merkel már hogy ne lett volna határozott a döntéseiben a menekültválság alatt?

Határozottan kijelentette, hogy minden szír menekültet befogadnak.

Határozottan kijelentette, hogy minden menekültet befogadnak, megcsinálják.

határozottan kijelentette, hogy közös európai megoldás kell és kvóta szerint szét kell osztani a migránsokat, persze önkéntes alapon.

Határozottan kiált a kötelező kvóta mellett.

Határozottan kijelentette, hogy hazugság, nincsenek is no-go zónák Németországban, az integráció sikeres.

Határozottan kijelentette, hogy a magyar miniszterelnök fasiszta módszerekkel akadályozza a menekültek jogait érvényesülni, ezért nem lehet ide senkit visszatoloncolni, tőlünk pénzeket kell miatta megvonni és még zsarolást is bevetett hogy megnyissák a magyar határokat a hatóságok és a migránsok szabadon továbbmehessenek.

Határozottan kijelentette, hogy a kerítésépítés rossz, a migráció jó és nem lehet megállítani.


Határozottan kijelente, hogy a migrációt szabályozni kell, hogy felül kell vizsgálni a kiadott menedékkérelmeket, mert sok visszaélés történt.

Határozottan kijelentette, hogy a magyarok miatt van náluk túl sok migráns, mert kénytelenek voltak beengedni őket az országba az itt kialakult krízishelyzet miatt.

Határozottan kijelentette, hogy vannak no-go zónák és nőtt a bűnözés a migráció miatt.

Határozottan kijelentette, hogy Európát meg kell védeni a migrációtól, mert az integráció nem volt olyan sikeres, a multikulti megbukott stb. stb. stb.

Mindig nagyon határozott volt, akkor is, amikor az ellenkezőjét kezdte mondani. Mert közben volt egy választás, amin a szavazói igen határozottan mondtak véleményt az addigi döntéseikről.

2018. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
100%

és most nevessünk is kcisit, lazítsunk

- Putyin szexista megjegyzését Merkel milyen képpel fogadja :))

[link]

2018. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 Vrynn ***** válasza:
91%

#79


1. Az embereknek mindig lesz előítéletük, ezt most felejtsd is el hogy ki fogod verni belőlük. Ezt a célt már elvesztettük. Azt lehet csinálni, hogy valaki a neme ellenére jó politikus. Amúgy speciel engem se vonzz a politikai pálya, ezt az érvet annyira nem értem.


2. Ebben egyetértek (soha nem is elleneztem).


3. Azért van különbség egy gyerek felnevelése, és egy (már nem) 10 milliós ország kormányzása között. Amúgy vannak nők, akikre a tengerimalacomat se bíznám, szóval ezt az érvet szerintem hagyjuk.


Amúgy legalább veled lehet vitatkozni, néhányan csak lepontozni járnak ide.

2018. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
32%

" Az embereknek mindig lesz előítéletük, ezt most felejtsd is el hogy ki fogod verni belőlük. Ezt a célt már elvesztettük. Azt lehet csinálni, hogy valaki a neme ellenére jó politikus. Amúgy speciel engem se vonzz a politikai pálya, ezt az érvet annyira nem értem."


Ezzel vitatkoznék, 100 éve még egyetemre se járhattunk. Azt a kitételt pedig, hogy valaki a "neme ellenére" jó politikus, nehezen tudom értelmezni olyasvalakitől, akinek állítólag nincsenek előítéletei.



"3. Azért van különbség egy gyerek felnevelése, és egy (már nem) 10 milliós ország kormányzása között. Amúgy vannak nők, akikre a tengerimalacomat se bíznám, szóval ezt az érvet szerintem hagyjuk."


Mindössze arra kívántam rámutatni, mennyire ellentmondásos ez a fajta szemlélet - megjegyzem, a szükséges skillekben nincs markáns különbség. Azt pedig gondolom, te sem akarod állítani, hogy minden férfi kiváló, felelősségteljes apa, és neménél fogva született vezető és politikus.:-)



"Amúgy legalább veled lehet vitatkozni, néhányan csak lepontozni járnak ide."


Köszönöm. Én is örülök, hogy azért akad értelmes férfi hozzászóló is.

2018. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!