Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor nagysága miben...

Orbán Viktor nagysága miben rejlik?

Figyelt kérdés
Mik a legfőbb erényei?

2018. jún. 8. 07:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%
A pc véleményem szerint a gondolat- és szólásszabadság korlátozásának, a tömegek manipulációjának eszközévé vált. Lehet, hogy nem ez volt a célja eredetileg, de ahogy a mondás tartja, a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.
2018. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Rendben van ezt én is el ismerem sőt, ettől függetlenül küzdeni ellene több mint gonoszság. Különben vélhetően Vona is csak ennyit értett meg, és nem többet.

A konzervatívokat talán ki kéne radírozni? Mert bár nem ez volt a céljuk a szegényeket elszegényítették, a nyomorultakat megnyomorították, a védteleneket kiszolgáltatták. Hiszen a pokolra vezető út jószándékkal volt kikövezve. A szegénység pont úgy korlátozza a szabadságot mégsem a konzervativizmus ellen küzd senki.

2018. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Mi az hogy hol?


https://www.youtube.com/watch?v=SZYEJBfjs5M

[link]

[link]


Ez az a változás ami megágyazott napjaink vezetőinek. Amikor neoliberalizálták a piacot, sőt mindent, akkor arra nem gondoltak, hogy ma mi lesz. Hogy egy konzervatív világban fognak élni, ami újra és újra elköveti azt, hogy a lecsúszottakról nem vesz tudomást. Annyit tudnak nekik mondani, ami semmi más csak sértő ostobaság hogy tehetetlenek, lusták, hanyagok. Míg nem igazolják a vádat magukkal szemben és jellemtelenné züllenek, aztán ahogy mondtam korábban.


Mondja ezt egy olyan aki konzervatív volt.



PC: Ezt tudom, de ez nem a polkorrektség sajátossága, hanem Hillary Clintoné. A hozzá hasonló korrupt és a dilettánsokra jellemző. Ez a probléma. Ahogy a fenti sem a konzervativizmus sajátossága.

2018. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Egyébként egyel több ok, hogy a polkorrektségÉRT és a demagógia ELLEN harcoljunk, nem? Hagyni hogy ez a nő játssza a PC zászlós anyját

https://www.youtube.com/watch?v=wQ4PYVATBac

aztán ezzel burkolózva harcolni ellene gyalázat számomra.


Az pedig egy más kategoria akit frusztrál ha nem használhat minősítő szavakat, mint a néger, cigány, b..i stb mondván, hogy "én cska nevén nevezem". Mert talán a polkorrektség arról szól, hogy neked is nekem is borzalmas lenne azzal szembesülni, vagy azt érezni, hogy nem vagyunk teljes értékű emberek, hogy harmadrangú szereplők vagyunk, márpedig akit minősítenek, gyakran érzi úgy magát, és ez nem személyes hanem globális kérdés.

2018. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"PC: Ezt tudom, de ez nem a polkorrektség sajátossága, hanem Hillary Clintoné. A hozzá hasonló korrupt és a dilettánsokra jellemző. Ez a probléma."


Nem egészen értem, hogy jön ide Hillary Clinton.

2018. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogy jön ide? Nyílegyenesen.
2018. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, mert en nem latom "nagy"- nak.
2018. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
69%
A cigány pl. akkor minősítő szó, ha annak használják, egyébként maguk a cigányok sem szeretik a "roma" elnevezést.:-)
2018. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kis fikamatyinak kell valakinek lennie ahhoz, hogy Orbánt nagynak lássa?
2018. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Soros Gyuri tanítványa
2018. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!