Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal mitől lett tőkepárti?

Baloldal mitől lett tőkepárti?

Figyelt kérdés

A baloldaliak legalábbis itt a legsznobabb legkirekesztőbb legalábbis az írások alapján kőgazdag emberek.

Szerintük akinek nincs 200 nettója az ne szavazhasson a nyugdíjas ne szavazhasson a vidéki ne szavazhasson csak a belvárosi kőgazdag ember szavazhasson de az is csak ha baloldali


2018. máj. 27. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tőkepárti? Nézd már meg a 100 leggazdagabb magyar listáját, tele van jobboldali, a kormányhoz közhető emberrel.
2018. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ez érdekes, mert én például a balolalhoz sorolt pártra szavaztam és a szazalék is stimmel. "Csak" a többi nem. 45 negyzetméteres lakásban vagyunk harman, kocsim soha nem volt(igaz, nem is hiányzik), nyaralni 7- 8 éve voltunk utoljara(külföldön soha), étterembe nem járunk, stb. Felre ne értsd, nem panaszkodom, csak nem talalom a luxust, meg a "kőgazdagságot".
2018. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%

"persze ezek a válaszolók nevezik magukat liberálisnak közben az öregektől kezdve a vidékieken át a szakmunkásokon keresztül a kisvállalkozókig mindenkit leszólnak"


De még hogy! Nem akarom részletezni, de durvább kijelentéseik vannak, mint anno a jobbiknak!

2018. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#11 Miről beszélsz, a 90%-át nem is ismered! Honnan tudod, hogy bal vagy jobboldaliak?
2018. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy kit ismerek és kit nem? Egyébként jó 20-25% köthető politikához, akik többsége egyértelműen jobboldali. Ráadásul úgy, hogy közvetlenül kapták az állam pénzét. Nekem egyébként teljesen mindegy, ha egy milliárdos bal vagy jobboldali, de az nem mindegy, ha az én adómból (illetve minden magyar, sőt német adófizető adójából) lesz kőgazdag.
2018. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!