Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a Stop Soros törvénycsom...

Mi az a Stop Soros törvénycsomag pontosan? Mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Soros Gyurka megállítását.
2018. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Kitalált problémákra kinál megoldásokat.
2018. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Standard fasiszta politikát: találj ki egy ellenséget, védd meg tőle a népet (akár azzal hogy semmit nem teszel), és imádni fognak.
2018. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
valaki linkeljen már be vamait, mert ez megy hetek óta, és még soha senkitől, de hiradóba se láttam hallaottam, hogy miről van szó a nevén kívül, kikre, mikre, vonatkozna és micsoda?
2018. máj. 18. 15:23
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem gondolhatja senki komolyan, hogy erre majd Orbán választ ad, hisz 8 éve semmire nem adott még választ.

Nem köthet mindent a hülye nép orrára, hogy mire basssza el az adóforintjaikat.

2018. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
2018. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy kérdés ez,hiszen az emberek azt is tudják utálni aki semmit sem tett.De nagyon állítanak róla rossz dolgokat.Olvassátok el.Az elme gyilkosai című könyvet.

Duncan Sally írta.És megértitek,hogy hogyan működik a világ valójában.

2018. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Orbán hazaviszi az összes pénzt ezentúl és erre találta ki nektek, hogy arra megy el a költségvetés, hogy STOP soros.
2018. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Végre valami kézzelfogható, köszönöm.


"A tömeges migrációt propagáló és támogató, valamint az illegális határátlépést elkövető és menekültügyi védelemben nem részesülő személyt szponzoráló, egyéb módon támogató szervezetek regisztrációs kötelezettségét írja elő."


Nekem ezzel két bajom van. Az első fele, hogyan oldható meg, hogy ne ütközzön a szólásszabadságba? Vagy itt az a trükk, hogy az egyénnek szólásszabadsága van, de egy szervezetnek nem? És jogilag a valamint az ést vagy vagyot jelent?


A második résszel meg az a bajom, hogy a menekültügyi védelem megállapítása tudtommal egy hosszú folyamat lehet, addig alanyi jogon, mint ember senkinek semmilyen támogatás nem nyújtható? Vagy összehasonlítva bűnügyekkel, amik elvileg súlyosabb kategória, pl. jelenleg elítélt embert nem lehet támogatni ma Magyarországon? Nem hiszem, hogy tilos lenne, vagy regisztrálandó lenne és illetéket kéne érte fizetni stb. Mellesleg hogyan lehetséges, hogy valaki illegálisan lépje át a határt és utánna menekültügyi védelmet kapjon?

2018. máj. 21. 01:34
 10/11 Vspuma válasza:
Én úgy érterlemztem amit bemásoltál sort: az illegális migráció és támogatása törvényellenes és büntetendő, kivéve ha regisztrálja magát és fizet az Államnak regisztrációs dijat.
2018. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!