Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik a FIDESZ ideologiai?

Mik a FIDESZ ideologiai?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne, hogy mik a FIDESZ ideologiai, milyen politikai elveket vallanak, mi a programjuk, terveik stb. Sajnos eddig semmi ertelmeset nem talaltam.

2018. máj. 14. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
"Sajnos eddig semmi ertelmeset nem talaltam." Ez szubjektív. L. Sz. sorold az értelmetlenségeiket ha csak azokat látod meg. Engem érdekelne.
2018. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Soros,Brüsszel,migránsok,Ensz,EU,Simicska,Gyurcsány stb... Az a szomorú,hogy tényleg nincs ennél értelmesebb progamjuk. Az előbbiek csak eszközök amivel szavazatot szereznek és elterelik a nép figyelmét. A valós céljuk minél inkább felhízni közpénzen és felvásárolni mindent az országban.
2018. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
De voltak már liberálisok,néppártosok,jobboldaliak legújabban meg kereszténydemokraták. Nem tudom mi lesz a következő vajon
2018. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Valamiféle feudál-fasiszta kádárizmus, ahogy a szavaikból és a tetteikből le tudom szűrni.
2018. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
jelenleg jobbközép konzervatívnak lehetne tekinteni
2018. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Csak rá kell nézni arra, amit csinálnak. Államosítások, állami bevásárlások magán szektorokba, hatalom központosítás, erős állami propaganda, a "munkásember" felemelése az értelmiséggel szemben, az iskolákban a tanterv központosítása, látszat ellenzék egypárt rendszerrel, stb. Kommunisták, nem kérdéses.
2018. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Feudális keresztény szocializmus, melynek alapja az állami szintű korrupció és a gyűlölet propaganda.
2018. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%

Isten

haza

család

2018. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

"Isten"


Ne lopj! Parancsolja Isten.


"haza"


A lakosság drasztikusan csökken, a gyűlölet politika megosztja az embereket, a szövetségeseinkkel drasztikusan leromlott a kapcsolatunk, stb. stb.


"család"


A családok szétszakadnak, ahogy az emberek hatalmas tömegekben kényszerülnek külföldre. Vagy éppen létre se jönnek, hiszen a születésszámok is zuhannak.


Ennél üresebben nem is csenghetne ez a frázis. Különösen a családozás a kedvencem, mert ha Viki tényleg ezt tekinti a legfőbb céljának, akkor nagyon-nagyon súlyosan megbukott. Persze tudom, nem más családokat kell ez alatt érteni, csak Orbán családját. Nekik határozottan jól megy.

2018. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk a többesszám a kérdésben, teljesen jogos, mert volt már nekik néhány.
2018. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!