Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy 2022-ben is a Fidesz nyer?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 08:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%

#8


" elcseszte az ellenzék, hogy nem járkáltak le a falukra és tájékoztatták az embereket, hogy nem úgy vannak a dolgok ahogy Orbánék állítják "


Pont ez a mentalitás az, ami miatt esélyetek sem lesz 2022-ben sem.


Mi az, hogy LE járkálni vidékre?????

Hol éltek ti, az Olümposzon, mint valami istenek, akik majd kioktatják a lent élő tudatlan halandókat?

Mi az, hogy "tájékoztatják" az ott élőket?

Az "ott élők" igen pontosan vannak tájékozdva a maguk életéről. Az, hogy ki mit gondol helyesnek vagy helytelennek, az nem tájékozódás kérdése, hanem belátásé, felismerésé, megértésé. Miért gondolod hogy az a helyes meglátás ahogyan te látod a dolgokat?

Mit szólnál ahhoz, ha a kormánypárti vidékiek mennének el hozzád, hogy tájékoztassanak arról, mennyire sötét és tudatlan vagy, amiért mást gondolsz mint ők és "tájékoztatnának" arról, hogy mennyire tévedsz?

Nem rögtön azt mondanád, hogy ezeket már eddig is hallottad, de nem értesz vele egyet stb. stb.????


Amikor rokonaimmal még 2002-ben az első forduló után beszélgettünk, akkor csak megkérdeztem őket az mszp-re való szavazásuk után pár dologról:

- az mszp mennyit emelt az ő minimálbérükön? válasz: semmit.

- most a fidesz mennyit emelt? - duplájára

- kaptak-e családi adókedvezményt az mszp-től a 2 gyerekre? - nem

- most a fidesztől kaptak? -igen.

-az mszp alatt nőtt a rezsiköltségük vagy a fidesz alatt? - az mszp alatt sokkal jobban

- a boltban ahol az asszony dolgozik, mikor volt nagyobb forgalom? Mikor volt több pénze az embereknek vásárolni? - a fidesz alatt

stb. stb.


A végén ennyit mondtak: nem számít, ők akkor is az mszp-re szavaznak.

Joguk volt hozzá.

Utána meg sírtak, hogy megint mindent elvettek tőlük.


Na, ők most már nem szavaznak az mszp-re.

De a többi, velük összefogóra sem!

2018. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
61%

"A másik ok, a jelenlegi ellenzéki magatartás és a tüntetések, fenyegetések. A többség nem akarja a felfordulást, a balhét, hanem nyugalmat szeretne."


Nyugalomban rohad el Magyarország. Teljesen jó.

2018. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

Fel kellene már végre fogni, hogy a magyar embereknek a Fidesz egy teljesen jó párt. Pont ugyanolyan tahó suttyó, mint a magyarok többsége, tehát teljes mértékben megfelel nekik, nem kell más.

Ennek az országnak lazán vége, már csak az a kérdés, hogy mikor jön a következő világválság, mikor szűnnek meg az EU-s pénzek vagy mikor lesz elég kevés dolgozó.

2018. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%

#8

Ne lovagoljatok már a vidéki nyugdíjasokon, hanem inkább nézzetek utána!

Jelenleg az országban 2millió nyugdíjas van, ebből Budapesten és a nagyvárosokban él 1,2millió.

800ezer él falvakban, ennek több mint a fele kádárista/gyurcsányista/baloldali tehát marad 3-400ezer.

Ha mindegyik elment szavazni (ami nem valószínű) akkor is ez 3-400ezer szavazat a Fidesznek, ugyanennyi az ellenzéké.

Nem ezen múlott a választás, be kellene látnotok és összekapni magatokat!

2018. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 senior10 ***** válasza:
51%
a saját környezetemből kiindulva az ellenzéknek lett volna esélye legyeőzni a fideszt ha nem úgy viselkedik a voksolást megelőző hetekben ahogy azt tette. sok ismerősöm van akinek már hócipóje is tele van a fidesszel (én is ide tartozom egyébként), de látva azt a marakodást és zűrzavart ami az ellenzéket jellemezte sokan inkább az Fideszre tették a voksot félve attól hogy még rosszabb lesz. Én is kormányváltást szerettem volna de ennek az ellenzéknek a kezébe én sem adtam volna az országot ha őszinte akarok lenni. Mint már írtam nem vagyok fideszes sose voltam.
2018. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%

Takács: hiába próbálkozol, csak Pozitívat veszik fel bértrollnoknak.

Nem, nem azzal van a baj, hogy Fideszes vagy, mint ahogy próbáljátok állandóan beállítani, miszerint ezért támadnak titeket minden egyes nap, hanem ezzel a viselkedéseddel. Rosszabb vagy, mint egy hisztis kisgyerek.


,,Mi az, hogy LE járkálni vidékre?????"

Az, hogy beülnek a kocsijukba, mint 4 éve és lejönnek ide vidékre és elmondják a programjukat és elmondják valójában mi a helyzet velük.


,,Hol éltek ti, az Olümposzon, mint valami istenek, akik majd kioktatják a lent élő tudatlan halandókat?"

Nem tudtam, hogy Borsod megyében van az Olümposz.


,,Mi az, hogy "tájékoztatják" az ott élőket? "

Az, hogy elmondják a valós programjukat és nem azt, amit az M1en Orbánék a programjuknak próbálnak beállítani.


,,Az "ott élők" igen pontosan vannak tájékozdva a maguk életéről. Az, hogy ki mit gondol helyesnek vagy helytelennek, az nem tájékozódás kérdése, hanem belátásé, felismerésé, megértésé. Miért gondolod hogy az a helyes meglátás ahogyan te látod a dolgokat?"

Miért gondolod, hogy az emberek állandóan az ilyen hisztis viselkedésedet akarják olvasni mindenhol? Ez itt a gond, szerintetek egy program tájékoztatása már abból áll, hogy megváltoztatod a világ nézetét, stb.


,,Mit szólnál ahhoz, ha a kormánypárti vidékiek mennének el hozzád, hogy tájékoztassanak arról, mennyire sötét és tudatlan vagy, amiért mást gondolsz mint ők és "tájékoztatnának" arról, hogy mennyire tévedsz?"

Normálisan meghallgatnám, mert nem oyanok vagyok, mint például amilyen te lehetsz, hogy senkit se hallgatsz meg aki nem Fideszes.


14: Miért ne mondhatjuk ki, hogy a Fidesz velük nyerte meg a választásokat? Szégyenlitek vagy mi?

2018. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

Én erről azért nem lennék meggyőződve.


Az biztos,hogy ez a 4 év még rosszabb lesz,mármint a közhangulat,elégedetlenség egyre nagyobb lesz.


Ahogy előttem írták,ha 2020-ban drasztikusan lecsökkennek az EU-s pénzek,vagy jön egy válság,akkor itt nagy gondok lesznek.

Vélhetően a kivándorlók száma is nőni fog.

Adókedvezményre nem lehet felhúzni egy országot,pedig ezzel vették meg a szavazóikat,ha még többen vándorolnak ki,akkor a közintézményekben még kakább lesz a helyzet.

Ebben az országban mindenki csak az adókedvezményre hajt,hogy ne neki kelljen adót fizetni,hanem másnak.

Közben mindent használni akar.

Ennek jó vége nem lesz.

2018. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Szerintem tuti.

Még mindig azt fújják, hogy mett a nyugdíjasok, a fogatlan cigányok meg a bla bla bla, egyébként meg az éhező több milliós tömeg meg a többi baromság.

2018. máj. 9. 11:10
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha maradnak a mostani politika erőviszonyok akkor könnyen lehet, hogy akkor is nyernek. Valaki egyszer írta itt ha jól emlékszem, hogy addigra egy új pártot felépíteni elég nehéz (amire szavaznának is elegen). Viszont most 2018 van nem 2022. Az még eléggé messze van. Számomra érdekes, hogy kb 1 hónappal a választások után már a következőről kérdez valaki.
2018. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A legfrisebb felmérés szerint most van 3 millió szavazójuk (gondolom az At. módosítáa miatt ment fel +200 ezer szavazóval). Ahhoz hogy veszítsenek 2022-ben több mint 1 millió szavazónak kell elfordulni tőlük. Erre nem sok esélyt látok. Csak egy fideszes őszödi beszéd jelenthetné a vesztüket.
2018. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!