Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mivan Vonával?...

Most akkor mivan Vonával? Akkor eltakarodott?

Figyelt kérdés
Jelenleg annyira nem követem a híreket, de volt jobbikosként én örülnék neki, ha ígéretéhez lelépne -vagy beülne Gyurcsány mellé.
2018. máj. 7. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Mintha vhol azt olvastam volna hogy a Jobbiknál marad "tanácsadó" zsíros léért...
2018. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tanácsadó maradt a Jobbiknál
2018. máj. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Tartotta a szavát, lemondott az elnökségről, nem is indul újra érte és a képviselői mandátumáról is lemondott.
2018. máj. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Mindegy, csak dolgozni ne kelljen. Még további bölcs tanácsaival rombolja a "nemzeti" (?) oldalt.
2018. máj. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

#4

Ne kőjön keminyen dógozni úgy, mint a gazdáid, igaz?

2018. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Megrogyott, így már látszik, hogy azt hitte tényleg kormányt válthat. Szegény nem vette észre, hogy ez már nem az MSZP kormány akit demokratikus úton le lehet váltani.
2018. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Érdekes ez, amíg Jobbik szavazó voltam - a kezdetektől a közelmúltig - addig meg egy a sikertelen, elrontott életét kompenzáló, megkeseredett, agyhalott, nemzethy - hazaffy. gyűlölködő panelproli voltam, itt a GYK - n is.


Mikor már nem tetszik a párt politikája - mit csináljak, nem tetszik - akkor már Viktor a gazdám.


Épp ez a jellemző proli tempó: apa, neked van gazdád. Nekem véleményem van, nekem nem a világ vége, ha egyik vagy másik párt alakít kormányt. Nekem a politikai szükséges rossz, érdekel, foglalkoztat, de olyan nagy hatással azért nincs az életemre, új kocsit vettem a Böszme alatt is, meg tavaly is. A Török Riviérán voltam nyaralni Gyurcsány alatt is, tavaly meg Madeirán.

2018. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
#7 Bárcsak nekünk is annyi pénzünk lenne, mint nektek.
2018. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vona Gábor miatt nem aggódok, majd visszajön a hátsó ajtón.

Ha eleget fejlődik, még egy új "Orbán" is lehet belőle.

. . . . .

HakapesziM vidd már el a #8 Válaszadót egy körre! Had lássa mit kell teljesíteni egy jobb keresetért.

2018. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
#7: Ja, amíg a kedvenced nyer, addig minden jó. Ha valamelyik baloldali párt kerülne kormányra akkor itt vernéd a nyálad, mert csúnya libsik.
2018. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!