Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti félbeszakítanátok a karrier...

Ti félbeszakítanátok a karriereteket egy hosszú és véres háború idejére Kárpátalja visszaszerzéséért?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Kinek lenne szüksége ukránokra? Nem elég, hogy nyugdíjat fizetünk nekik?
2018. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, és jobban tennéd, ha az infantilis gondolataid helyett, te is karrier építésbe kezdenél.
2018. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem, de támogatnám h okos módon gazdasági előnyökért cserébe megszereznénk a korrupt ukrán kormánytól, ez sokkal egyszerűbb lenne.
2018. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Miért kellene háborúzni Kárpátalja visszaszerzéséért???

Kinek lenne az jó és mire lenne az jó?

Kárpátalján kb. 80%-ban ukrán emberek élnek, a magyarság sajnos egy kisebbség még azon a területen belül is. Miért kellene nekünk egy olyan terület, ahol a lakosság alig 12%-a magyar????


Ráadásul háborúal???


Az EU lényege pont ez lett volna - ha azok maradnak az európa értékek, amiket mi hittünkannak a csatlakozáskor, mint nemzetiségek védelme, anyanyelvhasználat, kisebbségek jogai, országhatáro átjárhatósága, országhatárokon átívelőberuházások, fejlesztések és munkavállalás stb. - hogy területi revízió, háború nélkül is újra egyek lehetnénk a határaikon kint rekedt magyarokkal. Pontosan ezért támogatta a fidesz kormányzat Ukrajna csatlakozását még a nyelvtörvény előtt olyan erősen.


Nincs szükség sem kicsi, sem véres háborúra. Azt kellene visszaállítani, ami a nyelvtörvény előtt, a majdani forradalom előtt volt Ukrajnában. Akkor már egész szépen javultak a kisebbségek jogai, mert szerettek volna csatlakozni az eu-hoz.

2018. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

10 évesen még nagy átéléssel szavaltam, hogy "Sehonnai bitang ember, Ki most, ha kell, halni nem mer, Kinek drágább rongy élete, Mint a haza becsülete."


Most 40 évesen nem látok olyan ügyet, amiért érdemes lenne fegyverrel harcolni. Ha bármelyik országgal idáig fajulna a dolog, akkor annak örülnék ha a nép az ilyen döntéseket hozó politikusokon töltené ki a haragját, mindkét oldalon.

2018. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
És te a trollkodási "karrieredet"? :D
2018. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

#5


Nagyon hasonlóan látom.


Annyi különbséggel, hogy én tudom miér lenne érdemes fegyverrel is küzdenem: ha veszélyeztetné, támadná valaki a családom, környeztem - kicsit kiterjesztve, az országom. Mert ha azt szeretném, hogy a családom biztonságban legyen, akkor hogy őket megvédjem a környezetünket is meg kell védenem és ehhez az országot is meg kell.

De csak ha mások támadnak ránk fegyverrel.

2018. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Én téged szakítanálak félbe...
2018. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen nem. Haza az, amelyik enni ad. Nem harcolnék egy darab földért.
2018. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig nem futottam be eddig túl nagy karriert.
2018. máj. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!