Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekem van egy olyan érzésem,...

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a fidesz kormány nem fogja kitölteni a következő 4 évet. Nektek van ilyen megérzésetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%
Én is leírok egy fikciót. Az álmodozásotok ellenére marad a mostani kormány. Megszűnnek a választások (csak a látszat kedvéért lesznek). Egypárt rendszer lesz (más kis pártok csak a látszat kedvéért megtűrtek lesznek). Meg fog alakulni az ÁllamVédelmi Hivatal. Mindenki jelenteni fog mindenkiről. Ha kritizálod a rendszert akkor jön az ejnyebejnye. Megépül majd körben a kerítés. Hivatalosan az lesz a célja hogy kint tartsa az illegális migránsokat. De a szögesdrótos vagy razorblade kerítés teteje befelé fog dőlni. Nem lesz itt egyszerű kivándorlás. A határon leszállítanak majd a Londonba tartó buszról mindenféle indokkal és hazaküldenek. Egyre szorosabb lesz a kapcsolat Oroszországgal. Orosz katonai bázisok létesülnek Magyarországon (szigorúan csak baráti katonai védelmi segítség céljából). Ez is egy lehetséges jövő. Számtalan lehetőség van. A jövő nincs kőbe vésve. Az is lehet hogy a kormány csupa jót akar és gazdaggá teszi az országot és eljön az igazi nagy demokrácia és nemzeti felemelkedés ideje. Nem tudhatjuk.
2018. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%

Azt hiszem az érzéseddel magadra maradtál.


Pláne, hogy 2014-ben is hasonlóakat szajkóztatok! :)

2018. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!