Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Vonát támadják akkor obánt...

Ha Vonát támadják akkor obánt miért nem?

Figyelt kérdés

Vonát leginkább azért támadják mert anno valamikor az ősidőben azt mondta, hogy az iszlám jó. És most azért is támadják mert más irányfelé hajlott.

Na de kérem szépen, orbánnal mi a helyzet?

Ő volt már: kommunista (kisz), kommunista ellenes, liberális, liberális ellenes, oroszellenes, oroszbarát, eu barát, eu ellenes

Na ez akkor hogy működik kérem szépen?



2018. ápr. 11. 22:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

"jaj ne beszélj már 17-es, itt agyba főbe támadnak mindenkit, természetesen a velük ellenkező politikai oldalt"


Mit nem értesz azon amit mondtam? Nem arra kíváncsi, hogy miért nem támadja senki sem (hisz az nem is igaz), hanem arra, hogy ugyan azok akik Vonát támadják egy diplomáciai megnyilvánulás, illetve a nézetváltozásai miatt, miért nem teszik ugyan ezt Orbánnal. A hangsúly az "ugyan azok"-on van, ugyanis az esetek többségében ez a támadás csak Vona felé irányult (néhány olyan embert leszámítva aki egyik táborhoz sem tartozik, de cserébe sötét, mint egy fekete lyuk), és Orbánnal kapcsolatban csak ellentámadásként vagy védekezésként hozta a másik oldal ugyan ezeket fel.

2018. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Már bocs, de itt te vagy az aki értetlenkedik.


Én ezt írtam amit te is kiemeltél: "jaj ne beszélj már 17-es, itt agyba főbe támadnak mindenkit, természetesen a velük ellenkező politikai oldalt"



megismétlem a lényegi részt: "természetesen a velük ellenkező politikai oldalt"


Dereng már hol csúsztál el?

2018. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De én nem mondtam, hogy az ellenkező oldalon lévők nem támadják egymást, te viszont úgy hoztad ezt fel, mint érvet az eredeti hozzászólásommal szemben. (Márpedig nem az, mert a kérdezőt továbbra is egy táboron belül érdekli ez a kettős mérce.)
2018. ápr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#21-es megértette mire vagyok kíváncsi
2018. ápr. 12. 17:07
 25/26 A kérdező kommentje:
És nem élek ellenzéki médiában mert ugyanolyan arányban nézek tv2-t és rtl-t, ugyanolyan arányban olvasom az origot, indexet, alfahirt és 24.hu-, és még sok-sok, kormánypárti és ellenzéki médiát. És mindezek mellet a legtöbb esetben ha felnézek ilyen oldalakra akkor nem is a cikkekre, irományokra, teóriákra vagyok kíváncsi, hanem az emberek véleményére.
2018. ápr. 12. 17:15
 26/26 felkelhetetle ***** válasza:
52%
Orbánt is támadják, csak sajnos nem annyira amennyire azt megérdemelné.
2018. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!