Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így utólag visszanézve milyen...

Így utólag visszanézve milyen hatással vannak rátok ezek a kampányvideók, kampányüzenetek? (link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Én a Fidesznek szurkoltam, rájuk is szavaztam, próbáltam meggyőzni a környezetemben lévőket is, nem nevezném kampánynak, de nagyon féltem, emiatt a Soros-kampány miatt, azt hittem, hogy nem lesz meg az eredménye, főleg a vásárhelyi gyalázat után.


Most hogy megkönnyebbülve megnéztem, szétröhögtem magam, hogy ilyen "egyszerű" üzenetekkel meg lehet verni ezt a nyomorék hazaáruló ellenzéket.


2018. ápr. 11. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én a családbarát politikája miatt szavaztam a Fideszre, és mert sajnos nincs igazi ellenzék, de nem nyomorékoznám más pártot és a szimpatizánsait.

Szerintem inkább az nyomorék aki bedőlt az egész Sorosozásnak.

2018. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen pedig már akkor röhögtem egész délelőtt, amikor reggel megláttam:


[link]

2018. ápr. 11. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen: [link]
2018. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alain Delon ***** válasza:
Milyen hatással van pl. rám a videó? Mint minden épelméjű emberre: demoralizáló hatással. A demagógiától az épelméjű emberek rosszul vannak.
2018. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na nehogy már a liberálisok játszák itt az erkölcsi és szellemi felsőbbrendűséget.


Ők vannak a legnagyobb kortulális, erkölcsi mocsokban.

2018. ápr. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!