Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van félnivalója az átlag...

Van félnivalója az átlag embereknek Orbán Viktor teljhatalmától?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten már van.Én hétfőn vettem ezt észre a hatalmas sokk élmény után.

Bp-en nagyon sok üzleti bérlemény önkormányzati tulajdon.

Boltok,vendéglátó helységek,piaci bérlemények stb.

És mivel az önkormányzatok nagyrésze már fidesz irányítás alatt van,aki ellenzéki bérlő az fullban vagy hangosan már nem vállalja fel a véleményét,mert fél,hogy megütheti a bokáját.


Közvetett módon pedig mindenki életveszélybe került aki kórházi ellátásra szorul,vagy szorulni fog.

Nem életveszély de most 10 perce mesélte az ismerősöm,hogy a lánya délelőtt szült császárral és miután a kórterembe vitték vécéznie kellett,de akárhogy üvöltött nem jött senki hogy adjon neki egy kacsát,így a muterját hívta fel,aki bement a kórházba és tisztába tette a felnőtt most szült lányát,mert a kórházban nem reagáltak a hívására és a kérésére.

ilyenekre fokozottabban lehet majd számítani mert a kórházi helyzet,legalábbis a közkórházi az ettől csak rosszabb lesz.

2018. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem ment senki a kismamához, mi köze Orbánnak? Bocsi, nem értem. Ez inkább a kórházi dolgozók hanyagsága, nemtörődömsége. Ha meg Orbán miatt nem menr oda ez őt minősíti, nem értem miért a kismamán tölti ki az elégedetlenségét.
2018. ápr. 11. 21:30
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát voltak már, akik szívtak miatta. Láásunk pár példát:


- Kiforgatta a tarfikosokat az üzletükből

- Ha nyilvánosan kritikát mersz megfogalmazni, a teljes kormánymédia lejáratókampányba kezd ellened

- Egy tollvonással bezárták vasárnapra a nem elég baráti boltokat.


És ezek csak a közvetlen események.

2018. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem most kaptak a diáktüntetők 50 ezres csekket?

példának okáért...

2018. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező de sötét vagy.

Nem a kórházi dolgozók a hanyagok,hanem nincsenek.

100 betegre jut 1 ápoló,így meg érthető,ha nem egy becsinált tisztába tétele lesz a fő prioritás hanem más életbevágó.

És miért van ez?

Mert itthon keresnek 120-150ezret 3 műszakban,Svájcban meg 900ezret ugyanezért,miközben Európa legmagasabb járulékait fizetjük a szociális ellátások mégis balkániak.

Jóhogy elmennek máshova dolgozni.

2018. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!